Що не можна робити при бурсіті: заборонені дії та правила поведінки

Бурсит – це запальне захворювання сумок, які оточують суглоби та служать для пом'якшення тертя між кістками, сухожиллями та м'язами. Бурсит може виникнути через різні причини, такі як перенапруга, травма або інфекція. У разі розвитку бурситу, дуже важливо дотримуватися певних запобіжних заходів і уникати деяких дій, які можуть ускладнити захворювання та посилити його симптоми.

По-перше, не рекомендується продовжувати фізичну активність, що спричинила бурсит. Якщо ви відчуваєте біль або погіршення стану після навантаження на суглоб, необхідно знизити або повністю припинити виконання таких вправ або дій. Також слід уникати тривалого перебування у позі, що створює тиск чи тертя на уражений суглоб.

По-друге, не слід здійснювати ударні рухи чи вправи з підвищеним навантаженням на уражений суглоб. Такі дії можуть призвести до додаткової травми та посилення запальних процесів. Рекомендується уникати діяльності, пов'язаної зі стрибками, бігом чи іншими подібними вправами.

По-третє, не рекомендується масажувати або чіпати уражену область надто інтенсивно. Масаж або маніпуляції можуть спровокувати різкий біль та посилення запалення. Якщо ви виявили на суглобі шишку чи пухлину, не намагайтеся самостійно їх видаляти чи проколювати. Найкраще зверніться до лікаря, який зможе провести необхідні процедури без ризику ускладнень.

Не можна робитиНаслідки
Обманювати викладачаДискваліфікація
ПлагіатитиДогана, втрата довіри викладача
Заходити на заняття без підготовкиНизькі оцінки, відставання від групи
Використовувати мобільний телефон під час занятьВідволікання, неповага до викладача та групи
Спати на заняттяхНезадовільні та низькі оцінки, втрата знань

Що провокує бурсит?

Провокують розвиток бурситу стану та хвороби, при яких порушується обмін речовин або метаболізм. Це хронічний алкоголізм, цукровий діабет, ВІЛ, ниркові захворювання, прийом стероїдних гормонів. При подагрі в синовіальній сумці відкладаються солі сечової кислотищо теж викликає бурсит.

Скільки часу проходить бурсит?

Як довго лікується бурсит ліктя? Відновлення відбувається досить швидко. Якщо робота не пов'язана з постійними рухами в ліктьовому суглобі та опорою на лікоть, то повернутись до повсякденної діяльності можливо вже через 3–4 тижні. Якщо потрібна опора на лікоть, то реабілітація може тривати 2-3 місяці.

Як зняти запалення бурсить?

Для лікування неприємного, що порушує наше життя гострого бурситу використовують мазі та гелі, протизапальні препарати. У разі сильного болю використовують анестетики. Для зняття запалення на ніч і протягом дня роблять компреси з жовчю, прикладаючи їх на уражене місце на годину-півтори.