Що одягнути на весілля вагітній жінці?

Найголовніше правило, що стосується будь-якого одягу для вагітної, особливо якщо вона знаходиться на пізньому терміні – ніяких утяжок. Сукня має бути комфортною, атрибутика ніде не повинна тиснути або тиснути – в ділянці живота та грудей не повинно бути напруження.

Для тих, хто не хоче відходити від традиційних ошатних суконь, але й не купувати щось надто класичне: з пишною спідницею, корсетом та мереживом, підійдуть сукні з шовку зі збірками. Складання дозволяють тканини розтягуватися в тих місцях, де це необхідно, тому для вагітних наречених ці сукні справжній must-have.

Вибирайте комфортний силует (сукня-футляр, вільний, зі спідницею-сонце), можна з літнім чи нехитрим малюнком. На урочистостях демонструйте смак та елегантність. Зверніть увагу на довжину міді та максі у спідницях та сукнях, пліссі, багатошаровість мережива (припустимо, фатин), благородні фактури (атлас, оксамит, шовк).