Що потрібно, щоб не жовтіло листя огірків

Молочна сироватка – дієвий засіб проти жовтіння листя. Беремо 5 літрів води та 1 літр молочної сироватки. Ним можна як поливати огірки, так і розпилювати на них суміш. Використовуємо його раз у тиждень.17 черв. 2023 р.

Що робити щоб не жовтіли листя огірків?

Простий спосіб – обробити овочі хлібом. Потрібно замочити буханку на ніч, а зранку, коли хліб розм'якне, треба додати трохи йоду. 1 літр такої суміші треба розвести у відрі води та обприскати огірки. Завдяки цьому способу листя буде зеленим увесь сезон.

Що робити коли листя огірків жовтіє?

Недотримання режиму поливання. Якщо ви поливаєте огірки дуже рідко або часто, але недостатнім об'ємом води, рослина швидко зневоднюється. Перша ознака цієї проблеми – пожовтіння листя. Не менш небезпечний і надмірний полив – огірки можуть загнити. Кеш

Що робити коли на огірках сохне листя?

Якщо на ваших огірках сохнуть зав'язі, то найпоширенішою причиною цього є нестача вологи. Перевірте, чи вистачає рослинам води – огірки дуже вологолюбна культура. Якщо одночасно з засиханням зародків жовтіє й сохне листя огірків, найімовірніше, проблема саме в тому, що ви занадто рідко і мало їх поливаєте.

Що необхідно зробити, щоб листя огірків не жовтіло
Цей розчин можна використовувати для обробки огірків приблизно раз на два тижні, щоб зберегти зелене забарвлення листя і стебел до осені. 3.