Що входить до обов'язків охорони: повний перелік

Охорона – це невід'ємна частина багатьох сфер діяльності, де безпека одна із пріоритетів. Обов'язки охоронця спрямовані на безпеку та збереження майна, а також захист та підтримання порядку в установах, підприємствах та інших об'єктах. Працівник служби охорони повинен бути компетентним професіоналом, мати необхідні навички та знання в галузі безпеки.

Однією з основних функцій охорони контролю доступу до об'єкта. Охоронець здійснює перевірку особи та документів відвідувачів, регулює їх прохід на територію та стежить за дотриманням правил та режиму об'єкта, що знаходиться під охороною. Завдання охорони – допуск лише авторизованих осіб та запобігання спробам несанкціонованого проникнення.

Важливою частиною обов'язків охорони є моніторинг та виявлення неправомірних дій чи спроб протиправного посягання на майно чи безпеку людей. Охоронець повинен акуратно та уважно спостерігати за тим, що відбувається на об'єкті, виявляти та реагувати на будь-які підозрілі чи неправомірні дії. У разі надзвичайних ситуацій охоронець повинен вміти негайно вживати заходів щодо усунення загрози та тривоги всіх присутніх на об'єкті.

Що входить до обов'язків охорони
Обов'язки охорони
1Охорона території та майна
2Контроль доступу
3Забезпечення безпеки персоналу та відвідувачів
4Патрулювання території
5Охорона входів та виходів
6Реагування на надзвичайні ситуації та інциденти
7Контроль та забезпечення порядку всередині об'єктів, що охороняються
8Надання першої медичної допомоги
9Охорона конфіденційної інформації

Що входить до посадових обов'язків охоронця?

Поняття посадової інструкції

• займається охороною об'єктів та матеріальних цінностей;
  • веде контроль за особами, що відвідують та залишають об'єкт, контролює вантажі, що в'їжджають та виїжджають з об'єкта;
  • проводить огляд співробітників та їх речей;
  • контролює роботу пожежної та охоронної сигналізації;

Які повноваження мають охорона?

Основні повноваження охоронця охорона з майна власника, зокрема на шляху транспортування вантажу; проектування монтаж, тестування та перевірка технічних засобів безпеки; консультаційні послуги із забезпечення охоронної діяльності; забезпечення порядку у місцях масового перебування громадян.

Що має вміти охоронець?

Співробітники охорони повинні знати та вміти користуватись радіостанціями, телефонами, тривожними кнопками. При користуванні засобами зв'язку не засмічувати ефір, передавати інформацію коротко та чітко. Охоронець зобов'язаний дотримуватись правил зберігання та знати порядок проведення технічного огляду особистої зброї.