Що зробити в саду та городі восени

З початком осені роботи в саду та на городі не закінчуються, крім перероблення врожаю треба прибрати ділянку, підготувати рослини до зимового сезону. Восени треба напувати кущі та дерева, це допоможе пережити зимовий період низьких температур, закласти плодові бруньки для врожаю наступного року.26 вер. 2020 р.

Що восени збирають в саду?

Восени збирають урожай овочів, фруктів, гриби, саджають , обкопують, білять дерева, Висаджують часник, готують корм домашнім тваринам, прибирають опале листя. ІV.

Що роблять восени в садку з деревами?

Восени також проводять санітарні роботи – зрізають пошкоджені та хворі гілки, замащують всі зрізи та рани садовим варом, прибирають опале листя та гнилі плоди. Землю навколо дерев обкопують, вносять калійно-фосфорні добрива, попіл, перегній.

Що роблять з деревами восени?

Потрібно прибирати опале листя, удобрювати рослини, а ще готувати їх до зими. Вся ця робота вимагає не тільки бажання, ентузіазму і доброго настрою, а й певних знань та умінь. Кеш

Що потрібно зробити в саду восени