Скільки днів можна тримати Левомеколь на обличчі: рекомендації

Левомеколь – це широко використовується в медичних цілях мазевий засіб, що застосовується для лікування різних шкірних проблем, включаючи рани, опіки та виразки. Однак рідко дається взнаки про те, як довго можна застосовувати Левомеколь на шкірі і зберігати його ефективність.

До основних активних інгредієнтів Левомеколя відносяться хлорамфенікол і метилурацил, які мають протизапальну, антимікробну та загоювальну дію. Вони сприяють прискоренню процесів регенерації шкіри та запобіганню інфекції.

Термін застосування Левомеколю на шкірі залежить від характеру та тяжкості ушкоджень. У разі поверхневих ран, опіків або саден, мазь зазвичай наноситься на чисту і суху шкіру тонким шаром і залишається до всмоктування. Якщо опіки або рани мають гнійний характер, рекомендується застосовувати Левомеколь протягом декількох днів або до повного зникнення симптомів.

ПродуктскладРекомендації щодо застосування
ЛівомекольХлорамфенікол, метилурацил, полівініловий спиртНаносити тонким шаром на очищену шкіру 2-3 рази на день протягом 5-7 днів

Змащений маззю прищ накривають пов'язкою на 2-5 годин. Чи доцільно застосування Левомеколь від постакне (лівомеколь від шрамів на обличчі) запитуйте у дерматолога.20 квіт. 2021 р.

Скільки потрібно тримати мазь Левомеколь на обличчі?

Левомеколь від прищів Левомеколь у цьому випадку рекомендований дерматологами, оскільки він має потужну антибактеріальну та ранозагоювальну дію. За наявності дрібних висипань мазь наноситься тонким шаром на всю уражену область. Тримати 3-4 годинипісля чого змити теплою водою.

Чи потрібно змивати мазь Левомеколь?

Побічних явищ та ускладнень при застосуванні Мазі «Левомеколь» відповідно до інструкції, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до компонентів препарату та появі ознак подразнення шкіри обробку припиняють, мазь знімають тампоном і змивають водою.

Чи можна мазати Левомеколь на ніч?

Зазвичай, Левомеколь застосовується зовнішньо як мазі, яку необхідно наносити на уражену область вульви двічі на день, вранці та ввечері.

Як впливає Левомеколь на шкіру обличчя?

Стелланін або Лівомеколь Препарат має бактерицидний ефект на білкову частину бактерій, тим самим: · захищаючи рану від проникнення інфекції; · сприяючи регенерації пошкодженої шкіри; · Пригнічуючи запальний процес.