Скільки людей врятував Десмонд Досс?

За різними оцінками, врятував він тоді від 50 до 100 осіб (сам Досс казав, що 50, його товариші по службі наполягали на сотні — у результаті зазвичай можна побачити цифру в 75 осіб).

Він доставив близько 75 поранених у безпечне місце на хребті Хаксо. За свої заслуги у битві за Лейті, звільненні Філіппін та битві за Окінаву він був нагороджений Бронзовою зіркою та найвищою військовою нагородою США — Медаллю Пошани.

А саме розповів історію рядового Десмонда Досса, який був відмовником совісті (відмова носити зброю і тим більше застосовувати її з релігійних міркувань), пройшов не легкий шлях, щоб стати санітаром. Згодом під час битви за Окінаву, незважаючи на біль, страждання та поранення, врятував 75 бойових товаришів.

23 березня 2006 р.Десмонд Досс / Дата смерті