Скільки може бути подружок нареченої?

Ми рекомендуємо обмежитися 5-8 подружками нареченої, але остаточне рішення приймати вам.

Ви маєте право робити подружкою нареченої, тобто ставити в ранг особливо наближеного гостя, будь-кого. Але пам'ятайте про те, з милою та смішною колегою ви знайомі лише кілька місяців, а подругу дитинства, з якою навчалися в одному класі, знаєте вже понад десять років.

Хто має оплачувати сукні подружок нареченої? 1 Якщо дотримуватися традицій, то вибрані в магазині або сшиті на замовлення сукні оплачує сім'я нареченої — у тому випадку, якщо ці сукні є частиною концепції весілля та є важливими для її проведення.

Важливо! Група підтримки нареченого не повинна бути надто великою. Число друзів до 8-10 осіб буде оптимальним. Молодята будуть дуже вдячні та раді допомоги друзів у передвесільній метушні.