Скільки потрібно плавати в басейні, щоб позбавитися живота?

Живіт, що є однією з найбільш проблемних зон для багатьох людей, може створювати дискомфорт і негативно впливати на зовнішній вигляд. Постійна турбота про фігуру та прагнення позбутися зайвого жиру в області живота ведуть нас до пошуку ефективних методів зниження ваги. І плавання з його численними перевагами стає привабливим варіантом.

Унікальність плавання полягає в тому, що воно є одним із малоушкоджуючих варіантів фізичної активності, що дозволяє спалювати калорії та працювати з усіма групами м'язів одночасно. Більше того, вода створює опір, що потребує додаткових зусиль від тіла, що сприяє збільшенню сили та витривалості.

Однак, щоб досягти видимих ​​результатів у зменшенні живота, необхідно правильно організувати тренування та дотримуватись помірних навантажень. Існує ряд факторів, що впливають на тривалість тренувань та швидкість спалювання жиру в області живота – стартова форма, інтенсивність вправ, дотримання правильної техніки плавання та, звичайно ж, регулярність тренувань.

Кількість плавання на тижденьТривалість тренування у хвилинахТермін появи результатів
1-230-404-6 місяців
3-440-503-4 місяці
5-650-602-3 місяці
7-860-701-2 місяці
9-1070-801 місяць

Чи можна забрати живіт за допомогою плавання?

Фахівцями доведено, що заняття в басейні не тільки комплексно оздоровлюють організм, а й сприяють зниженню ваги. За рахунок чого це відбувається: Процес плавання активізує кровообіг та насичення клітин киснем. В результаті покращується обмін речовин та посилено спалюється підшкірний жир.

Як плавати щоб схуд живіт?

Збільшуйте швидкість Інтервальні тренування – найефективніший спосіб активно спалювати зайві калорії. Пропливайте одне коло на межі швидкості та можливість, а потім два-три кола відновлюйте, плаваючи з меншою швидкістю. Повторюйте протягом тренування кілька разів і ви відчуєте ефект.

Як плавання впливає на живіт?

Як плавання впливає на фігуру Від плавання підтягується прес, оскільки м'язи працюють постійно, причому прокачуються навіть глибокі м'язи живота.. Набути «кубики» тільки від плавання не вийде, але підтягнути живіт і зробити його плоскішим – так.

Коли буде результат від плавання?

При регулярних заняттях ефект від плавання у басейні з'явиться через місяць, Вплив води на шкіру за рахунок масажного ефекту при плаванні допомагає позбутися целюліту. Активуються всі м'язові групи, нормалізується метаболізм, але це запускає процеси спалювання жиру.