Сохнуть листочки на розсаді огірків

Чому сохнуть края листя у розсади огірків – головні причини опіки від ультрафіолетових променів, якщо розсада стоїть на підвіконні прямо під сонцем; недостатній полив або, навпаки, перезволоження грунту; різкий перепад температури в денний і нічний час; недолік або відсутність підгодівлі.24 квіт. 2023 р.

Чому у розсади огірків жовтіє листя?

Жовтіють зав'язі огірків – не вистачає живлення Вони можуть жовтіти через неправильний полив та нестачу поживних речовин одночасно із листям.

Що робити коли жовкне листя огірків?

Влітку багато городників стикаються з тим, що листя огірків починає активно жовтіти. Щоб врятувати ситуацію необхідно взяти булку хліба, звільнити її від скоринок та помістити у відро з водою на 8-12 годин.

Чому сохнуть плоди на огірках?

сохнуть зав'язі, коли на кущі є перезрілі, в'янучі плоди, що отруюють рослину; коли гібридним сортам не вистачає запилювачів, і зав'язі не отримують стимулу для розвитку. Врятувати зав'язі гібридних сортів від усихання в цьому разі може тільки одночасне вирощування в теплиці стандартних сортів огірків. Кеш

Чому на огірках сохнуть краї листя – Корисні поради – Вказівка