Список автомобілів, сумісних з Карплей: дізнайтесь, яку машину можна використовувати з цим сервісом

Карплей – інноваційна технологія, яка пропонує автоматизовані системи керування для різних автомобілів. Ця технологія революціює автопромисловість та відкриває нові можливості для власників автомобілів. Однак, не всі автомобілі можуть бути сумісні з Карплею.

Карплей може бути встановлений на автомобілі різних марок та моделей. Деякі з найпопулярніших марок, які підтримують Карплей, включають Tesla, BMW, Audi, Mercedes-Benz, Volvo та інші. Вони пропонують власні системи автоматичного водіння, які можуть бути легко інтегровані з Карплей.

Щоб дізнатися, чи підтримує ваш автомобіль Карплей, необхідно звернутися до виробника або офіційних представників. Вони зможуть надати інформацію про сумісність вашого автомобіля та технічні вимоги для встановлення Карплей. Також ви можете знайти інформацію про сумісні моделі автомобілів на офіційному сайті Карплей.

Марка автомобіляКлас автомобіляРік випускуПідтримка Карплей
ToyotaСедан2021Так
HondaКросовер2020Так
BMWКупе2019Так
AudiПозашляховик2022Так
MazdaХетчбек2018Так

Які автомобілі підтримує CarPlay?

• 2016 – 2021 Accord.
  • 2016 – 2021 Civic.
  • 2017 – 2021 Ridgeline.
  • 2017 – 2021 CR-V.
  • 2017 – 2021 Pilot.
  • 2018 – 2021 Odyssey.
  • 2019 – 2021 Clarity.
  • 2018 – 2020 Fit.

Як дізнатися чи є у машині Карплей?

Перейдіть до «Налаштування» > «Основні» та натисніть CarPlay.

Яка магнітола підтримує CarPlay?

Наші колеги з 9to5Mac розповіли про ті магнітоли, які дійсно заслуговують на вашу увагу.На своєму сайті, присвяченому CarPlay, компанія Apple змогла порекомендувати лише чотирьох виробників автомагнітол – це Alpine, Kenwood, Pioneer та Sony.

Що підтримує Карплей?

CarPlay дозволяє використовувати й інші програми iPhone – для обміну повідомленнями, прослуховування аудіокниг та подкастів. А підтримка програм автовиробників дає можливість керувати багатьма функціями автомобіля прямо з CarPlay.