Суниця садова корисні властивості

Плоди суниці збуджують апетит, поліпшують травлення, виявляють легку сечогінну, потогінну й жовчогінну дію. Мають також бактерицидні та протизапальні властивості. Корисно вживати ягоди суниці, особливо свіжі, при діабеті та захворюваннях щитоподібної залози.

Як правильно їсти суниці?

Плоди суниць поліпшують функцію травлення, стимулюючи виділення травних соків і жовчі, справляють сечогінну дію, сприяють виведенню холестерину та продуктів обміну речовин. Тому рекомендації дієтологів прості: щодня натще їсти ягоди (по 100-200 г) або пити свіжий сік плодів (по 4-6 ст. л.)

Що лікує суничник?

Вживають чай в період авітамінозів, у разі застуди, при хворобах шлунково-кишкового тракту, захворюваннях печінки і нирок. “Суничний чай” покращує роботу серця і зменшує набряки, що з'являються внаслідок порушення роботи серцево-судинної системи. Чай також рекомендується при порушенні кровотворних функцій організму. Кеш

Що лікує лісова суниця?

Їх використовують як потогінний і сечогінний засіб, при хворобах печінки, нирок, недокрів'ї та білокрів'ї, туберкульозі легень, безсонні; листки також при гіпертонії, для поліпшення роботи серця та обміну речовин. Корені суниці застосовують від ревматизму і як слабкий сечогінний засіб.

Суниця опис, склад і користь – Як зробити


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *