У чому замочити тюльпани перед посадкою восени

Перед посадкою цибулини можна загартувати, щоб вони не боялися раптових морозів. Для цього залиште цибулини в холодильнику на ніч. Потім за бажанням посадковий матеріал можна на півгодини замочити в розчині: 100 мл перекису водню на 1 л води. Якщо цибулини вже оброблені продавцем, то робити цього не потрібно.16 бер. 2023 р.

Як правильно садити тюльпани восени?

Садять тюльпани на сонячному місці, з приходом весни їм потрібно багато світла та тепла. Цибулини закопуємо на глибину 12 см, менші ж – на 6-7 см. В ґрунті не повинна застоюватися вода, якщо земля глиниста, додайте піску. Відстань між цибулинами 8-10 см.

Коли потрібно викопувати тюльпани для пересадки?

Тюльпани — рослина, яку потрібно періодично викопувати й пересаджувати, найкраще це робити раз на два-три роки наприкінці липня. Після викопування цибулини тюльпанів потрібно залишити в пів тіні на вулиці просохнути. Цибулини потрібно промити в 5% розчині марганцівки.

Чому не сходять тюльпани?

Тюльпани не цвітуть з різних причин, але основними можна вважати неякісний посадковий матеріал і неправильну посадку. Цибулини тюльпанів повинні мати h форму, однобокі екземпляри можуть представляти велику дитинку, яка не нагромадила ще сил для цвітіння, тому потрібно дорощування садивного матеріалу.

Як правильно саджати тюльпани восени: корисні поради