Уколи для росту волосся: як вони діють і як правильно використовувати

Сучасна косметологія пропонує багато різних методів та засобів для зміцнення та стимуляції росту волосся. Одним із таких методів є ін'єкції, що виконуються за допомогою спеціальних уколів.

Уколи для росту волосся – це процедура, під час якої пацієнту роблять ін'єкції препаратів, які сприяють збільшенню щільності та покращенню структури волосся. Вони активізують волосяні фолікули, стимулюють ріст волосся і збільшують його обсяг. Основною діючою речовиною таких уколів є пептиди (короткі ланцюжки амінокислот), які здатні збільшувати процес деліцинації (росту) волосся.

Додавання пептидів до складу уколів для росту волосся дозволяє активізувати обмінні процеси в області волосяних фолікулів та стимулювати зростання нового волосся. Цей метод є одним з найбільш ефективних для лікування алопеції та покращення стану волосся. Уколи для росту волосся проводяться курсами, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта та характеру проблеми.

НазваскладЗастосування
Уколи для росту волосся "Аллокартин"Аллокартин, вітамін В6, пантотенова кислота, метіонін, цистинСтимулюють ріст волосся, запобігають їх випаданню.
Уколи для росту волосся "Трихологія"Амінокислоти, комплекс вітамінів, пептидиПоліпшують мікроциркуляцію крові в області волосяних фолікулів, сприяють активізації росту волосся
Уколи для росту волосся "Прауар"Міноксидил, вітаміни групи ВПідвищують тонус волосяних фолікулів, сприяють активізації росту нового волосся

Мезотерапія для волосся це сучасна методика, спрямована на оздоровлення шкіри волосистої частини голови.Ін'єкційна мезотерапія є введенням різних корисних речовин у середні шари шкіри, доставляючи їх необхідну кількість безпосередньо до волосяних цибулин.

Як називається уколи в голову для росту волосся?

Мезотерапія для волосся – процедура, яка дозволяє доставити до підшкірного шару волосистої частини голови необхідні мікроелементи, амінокислоти та вітаміни з метою відновлення їх обсягу та якості. Нормальне зростання волосся можуть забезпечити тільки здорові волосяні цибулини, яким так необхідне харчування та лікування.

Скільки коштують уколи в голову для росту волосся?

Послуги медичного центру

Внутрішньошкірне введення кортикостероїдних препаратів (Кеналог-40) 1 ампула.4500 3700
Внутрішньошкірне введення препарату Курасен (Японія) 1 ампула7000
Внутрішньошкірне введення препарату Курасен (Японія) 2 ампули13500

Які препарати колять у голову для росту волосся?

Внутрішньошкірне/підшкірне введення препаратів, що містять пептиди та фактори росту волосся. До них відноситься мезотерапія препаратами Hair X Peptide Formula, Мелсмон. Пептиди та фактори росту є "сигнальними" молекулами, які нормалізують цикл волосся, збільшують стадію росту волосся, сприяють потовщенню.

Які уколи бити при випаданні волосся?

Ін'єкційне введення СО2 або карбокситерапія – Це курсові процедури. Їх кількість залежить від форми випадання волосся, виразності проблеми та в цілому загального стану волосся. У разі монотерапії наші фахівці рекомендують курс із 8-10 процедур з інтервалом 7-8 днів.