В'їзд до Польщі за старим закордонним паспортом: правила та вимоги

Питання про можливість в'їзду до Польщі закордонним паспортом старого зразка хвилює багатьох громадян, особливо тих, у кого ще залишився такий паспорт. Закордонний паспорт є необхідним документом для подорожі за кордон, тому важливо знати про його терміни дії, а також правила прийому паспортів різних типів.

Новий біометричний паспорт був запроваджений у Польщі з 2006 року та має суттєві відмінності від старих моделей. Біометричний паспорт містить у собі вбудований чіп, який зберігає біометричні дані власника, такі як відбитки пальців та фотографію. Він також має збільшену стійкість до підробки та забезпечує більш високий рівень безпеки.

Тим не менш, існують певні правила та винятки для в'їзду до Польщі за закордонним паспортом старого зразка. Наприклад, громадянам Польщі, які не мають можливості замінити свій старий паспорт на нову модель, все ще дозволено виїжджати та в'їжджати до країни за старим паспортом. Однак іноземні громадяни, які відвідують Польщу, повинні мати біометричний паспорт.

ПитанняВідповідь
Чи можна в'їхати до Польщі закордонним паспортом старого зразка?Так, можна в'їхати до Польщі за закордонним паспортом старого зразка.

Якщо біометричний паспорт, то ніяких проблем при перетині кордону не повинно виникнути. А ось для власників закордонних паспортів старого зразка необхідно спочатку оформити візу. Важливо, щоб термін дії паспорта не закінчувався пізніше, ніж за півроку до дати закінчення поїздки.23 лют. 2023 р.

Чи можна поїхати до Польщі за старим закордонним паспортом?

За нормами Спеціального закону, прийнятого у Польщі, для захисту громадян України та прирівняних до них осіб, в'їзд до РП дозволено за будь-яким документом, що підтверджує особу та громадянство. Збережена копія

Чи можна перетинати кордон зі старим закордонним паспортом?

Виїзд за кордон із закордонним паспортом старого зразка. перетин можливий, якщо документ дійсний – Телеграф

Чи можна виїхати з України зі старим закордонним паспортом?

Відповідно до Угоди між Урядом РФ та Урядом України про безвізові поїздки громадян РФ та України 1997 року, громадяни України можуть в'їжджати, виїжджати та пересуватися територією РФ без віз за документами, що засвідчують особу та підтверджують громадянство (український цивільний паспорт, закордонний паспорт

Які документи потрібні для перетину польського кордону?

Документи для перетину польською Межі

• будь-який документ, що засвідчує особу (внутрішній паспорт/ID-карту або закордонний паспорт);
  • документ ДІЯ ПЛ (для осіб, які користуються тимчасовим захистом у Польщі);
  • свідоцтво про народження дитини (якщо прямують з нею);
  • медичні документи (бажано, але не обов'язково);