Відмінні місця відпочинку під Одесою: поради та рекомендації

Одеса, відома своїми мальовничими пляжами та багатою історією, є ідеальним місцем для літнього відпочинку. Узбережжя Чорного моря, з його чудовим піщаним пляжем та теплою водою, приваблює туристів з усього світу. Якщо ви хочете провести захоплююче літо далеко від галасливих міських вулиць, то під Одесою є безліч місць, де ви зможете насолодитися відпочинком на пляжі, активними видами спорту та розвагами для дітей та дорослих.

Одним із найпопулярніших місць для відпочинку під Одесою є Аркадія. Цей район славиться багатьма пляжами, розкішними курортними готелями та розважальними комплексами. Тут ви знайдете все, що потрібно для комфортного та різноманітного відпочинку: білий піщаний пляж, шезлонги та парасольки, водні гірки, кафе та ресторани з місцевою та міжнародною кухнею.

Для тих, хто шукає тишу та спокій, ідеальним місцем буде пляж Затоки. Це невелике курортне селище розташоване всього за кілька кілометрів від Одеси і славиться своєю красивою природою та чистим піщаним пляжем. Затока також відома своїми лагунами, які ідеально підходять для занять водними видами спорту, такими як серфінг та кайтсерфінг. Тут ви зможете повністю розслабитися і насолодитися кришталево чистою водою і неповторними заходами сонця, а також скуштувати місцеві делікатеси в ресторанах і кафе.

МісцеОписЦіна
Пляж "Аркадія"Один із найпопулярніших пляжів під Одесою. Прекрасне місце для відпочинку та займання.Безкоштовно
Парк ШевченкаПрекрасний парк з озером та зонами відпочинку, підходить для прогулянок та пікніків.Безкоштовно
Одеський дельфінарійМісце, де ви можете переглянути дивовижні вистави за участю дельфінів.Від 300 до 500 грн

Де в Одесі можна підійти до моря?

Найвідоміші пляжі Одеси: Ланжерон, Відрада, Дельфін, Чкаловський, Аркадія, станції Великого Фонтану, "Золотий берег" – 16 станція, Чорноморка, Лузанівка. Пляжі в Одесі піщані, широкі та просторі.

Де можна відпочити в Одесі 2023 року?

Готелі та бази відпочинку Одеси – ціни 2023

ГотельРайонЦіни
літо (червень – липень – серпень)
База відпочинку «Зелений Кампус»Київський (Великий Фонтан)1000-2500
Санаторій «Одеський»Київський (пляж Золотий Берег)530-1485
Готель «Гауді»Суворовський (пляж Лузанівка)1090-2990

Кеш

Де можна купити в Одесі 2023?

Наразі дозволили відвідувати шість пляжів в Одесі: пляж Калетон (Дельфін), Інклюзивний пляж (Дельфін), муніципальний пляж (район 14 Фонтану), пляж "Ікра" (район 13 Фонтану), пляж "Чайка" (район 10 Фонтану), муніци (Район 10 Фонтану).

Куди поїхати недалеко від Одеси?

ТОП цікавих місць в Одеській області

• Фрумушика-Нова
  • Центр винної культури Шабо