Як часто поливати петунію на вулиці у кашпо

Якщо рослини посаджені у відкритому ґрунті, то дорослим квітучим екземплярам досить 1 поливу в тиждень, а при сильних, тривалих засухах – не більше 2 разів на тиждень. Коренева система культур досить об'ємна, здатна забезпечувати рослину вологою, видобутої з глибоких шарів ґрунту.22 лип. 2023 р.

Як часто поливати петунію на вулиці?

Рясно поливайте У спеку квітку бажано рясно поливати через день або дозовано, але щодня. Якщо прохолодно, то потрібно стежити за станом ґрунту та при пересиханні поливати. Вода потрібна тепла, відстояна або дощова. Якщо петунію поливати рідко, вона пожовкне, ослабне імунітет, можлива поява грибка.

Як часто потрібно поливати петунії?

Достатній полив. Якщо рослина перебуває в горщику або вазоні, необхідно зробити дренаж. Поливати рослини потрібно ввечері кожен день або через день під корінь, щоб не пошкодити квіти. У спекотні дні поливають двічі – вранці і ввечері.

Що люблять петунії?

Петунія дуже любить сонячне світло, тому вибирай найсвітлішу кімнату чи ділянку в саду. Кімнату потрібно провітрювати щодня зранку та ввечері. В один горщик можна посадити не більше трьох квіток, адже вони пишно розростаються.

Коли краще поливати город | РБК Украина
Фото: коли краще поливати сад і город (freepik.com) Автор: Людмила Жукова. Поливати рослини в саду та на городі – дуже важливо, щоб вони росли здоровими і насиченими вологою. У зв’язку зі спекотною …