Як дізнатися, чи є субсидія на оплату комунальних послуг?

Багато людей опиняються у складній фінансовій ситуації та шукають способи зниження витрат на комунальні послуги. Один із таких способів – отримання державної субсидії. Субсидія є грошовою допомогою від держави, яка дозволяє оплатити частину комунальних послуг з урахуванням доходів та складу сім'ї.

Однак, щоб дізнатися, чи маєте ви право на отримання субсидії, необхідно знати всі необхідні умови та вимоги. Насамперед важливо знати, що право на субсидію мають громадяни, які належать до певної категорії населення. Зокрема, це можуть бути незаможні сім'ї, пенсіонери, багатодітні сім'ї та інші категорії громадян, які виручають виснажливо важко забезпечення своїх сімейних потреб.

Для того, щоб дізнатися, чи ви є субсидіантом, потрібно звернутися до спеціальних органів, що займаються наданням субсидій. Більшість міст і регіонів мають відповідні служби, де ви можете отримати всю необхідну інформацію про порядок отримання субсидії та умови її надання. Також, ви можете звернутися до місцевого центру соціального забезпечення або до відділення Пенсійного фонду, де вас проконсультують та допоможуть з оформленням усіх необхідних документів.

Як дізнатися є субсидія чи ні
МетодОпис
Самостійно у МФЦЗвернутися до Багатофункціонального центру та отримати детальну інформацію про наявність права на отримання субсидії
Онлайн-заявка на порталі держпослугЗалишити заявку на держпослуги, після чого на вказаний номер телефону прийде СМС з інформацією про наявність чи відсутність субсидії
Запит у ЖЕКуЗвернутися до Житлово-експлуатаційної організації та запитати інформацію про наявність субсидії

Як дізнатися, чи нараховано субсидію Зайдіть на офіційний сайт Мінсоцполітики за посиланням: https://subsidii.ioc.gov.ua. У формі пошуку зліва на сторінці вкажіть область, населений пункт та точну адресу домогосподарства.27 чер. 2023 р.

Як дізнатися чи маєш субсидію?

Як перевірити нарахування субсидії онлайн

1. зайдіть на державний портал subsidii.ioc.gov.ua;
  2. введіть свої особисті дані – область, місто, вулицю, номер будинку та квартири. Вводити ПІБ, номер паспорта, ІПН тощо – не потрібні;
  3. підтвердьте, що ви не робот і натисніть кнопку Шукати.

Як дізнатися чи є субсидія через Інтернет?

Щоб дізнатися нараховано чи вам субсидія онлайн, вам необхідно:

1. Зайти на офіційний портал Мінсоцполітики субсидії.
  2. Введіть ваші дані (які ви вказували під час подання заяви на субсидію).
  3. Пройдіть перевірку та запустіть пошук.

Хто має право на субсидію в Україні у 2023 році?

Хто може отримати субсидію індивідуальні забудовники, будинки яких не прийнято в експлуатацію; неповнолітні, які залишилися без батьківського піклування, за заявою опікуна; сім'ї, які витрачають на оплату комуналки більше ніж розмір обов'язкового платежу; внутрішньо переміщені особи за програмою Прихисток.

Чому немає виплати субсидій?

Хто може не отримати субсидії: головні причини відмови Якщо хоча б один із дорослих членів сім'ї офіційно не вчиться чи не працює це може стати причиною відмови. Також відмовлять у субсидії, якщо офіційна зарплата хоча б одного члена сім'ї буде нижчою за мінімальну.