Як дізнатися статус електронного лікарняного листа в Росії

Нині дедалі більше людей користуються послугами електронного лікарняного листа. Це зручно та економить час, адже немає потреби особисто відвідувати поліклініку для отримання паперового лікарняного.

Але як дізнатися, чи ваш електронний лікарняний лист в активному стані? Існує кілька способів перевірки статусу: через офіційний портал державних послуг, за допомогою спеціальних додатків та дзвінка до поліклініки.

Один із найзручніших та найпопулярніших способів перевірки статусу електронного лікарняного – це використання офіційного порталу державних послуг. Для цього необхідно зайти на сайт, зареєструватися та увійти до особистого кабінету. У розділі "Мої послуги" ви зможете знайти інформацію про ваш електронний лікарняний лист та його поточний стан.

Якщо ви віддаєте перевагу мобільним програмам, то можете скористатися спеціальними програмами для перевірки статусу електронного лікарняного. У маркетплейсах App Store та Google Play ви знайдете безліч програм, розроблених для цієї мети. Встановіть потрібну програму, введіть номер лікарняного та отримайте інформацію про його статус у реальному часі.

Як переглянути статус електронного лікарняного
КрокОпис
Крок 1Відкрийте офіційний сайт електронної реєстратури
Крок 2Увійдіть до особистого кабінету, використовуючи логін та пароль
Крок 3Виберіть розділ "Лікарняні листи"
Крок 4Знайдіть потрібний лікарняний лист у списку та натисніть на нього
Крок 5Перегляньте статус лікарняного листа, який буде вказано на сторінці

Як дізнатися про статус свого лікарняного?

Через портал Держпослуг громадяни у будь-який час можуть уточнити дані про своїх електронних лікарняних та за необхідності повідомити їх роботодавця. Інформація надходить безпосередньо з Фонду соціального страхування.

Як дізнатися чи пройшов електронний лікарняний?

Яку інформацію можна перевірити через особистий кабінет? В особистому кабінеті «Держпослуг» надходять повідомлення про відкриття електронного лікарняного, його продовження та закриття. Перевірити суму призначеної допомоги з тимчасової непрацездатності можна в особистому кабінеті на сайті ФСС.

Як дізнатися чи надійшов лікарняний у ФСС?

Відомості про електронні лікарняні та інформація про суму призначеної допомоги з тимчасової непрацездатності, вагітності та пологів є особистих кабінетах працівників на сайті ФСС за адресою: https://lk.fss.ru/recipient/.

Як зрозуміти електронний лікарняний первинний чи продовження?

З 01.10.2021 у унікальний номер е-лікарняного додали номер страхового випадку. Так легко зрозуміти, чи є лікувальний первинним чи, навпаки, продовження попереднього. Збережена копія