Як Ісус закликав Матвія: докладна розповідь про важливий момент у житті Христа

Однією з найвідоміших і найважливіших історій з Біблії є розповідь про те, як Ісус закликав Матвія до своїх апостолів. Ця історія привертає увагу не лише своєю значущістю, а й унікальністю призову. Адже Матвій був зовсім іншою людиною, яка займалася дуже непристойною справою.

Матвій, за фахом, був збирачем податків. У той час збирачі податків сприймалися суспільством з презирством і вважалися грішниками через свій зв'язок з римською владою та експлуатацією власного народу. І тут Ісус, сповнений великодушності та прощення, закликає Матвія приєднатися до нього і стати його послідовником.

Ісус, побачивши Матвія, який щодня добував кошти, часом підробкою та обманом, прийшов до нього і сказав: «Йди за Мною». Матвій, можливо, сумнівався у щирості Ісуса та своєї здатності змінити себе. Однак, його життя разом з Ісусом почало перевертатися з ніг на голову, і він став свідком чудес та слухачем привітань Ісуса.

Як Ісус покликав Матвія
Ім'яПрофесіяМісце залучення
ІсусЛікарГалілея
МатвійПрацівник збирач податківМитниця

Як Марія завагітніла Ісусом?

Доктрина непорочного зачаття Ісуса Христа (лат. Virginalis Conceptio), згідно з якою Діва Марія чудесним чином зачала Ісуса Христа від Святого Духа, залишаючись при цьому незайманою.. Розділяється усіма християнськими конфесіями. В оригінальному тексті пророцтва Ісаї стоїть єврейське слово «альма» (івр.

Чим закінчується Євангеліє від Матвія?

Христос Воскрес! Саме цією радісною подією закінчується Євангеліє від Матвія.

Як Діва Марія народила Ісуса?

дівчиною з Назарету, зарученої Йосипу, яка, будучи незайманою, зачала свого Сина Ісуса чудовим чином, через Святого Духа. Маріам (араб. مريم) – єдина жінка, згадана на ім'я в Корані (сура № 19). Вона чудово народила Божого посланця і пророка Ісу.

Якою мовою говорив Господь?

Іврит була мовою запам'ятовування біблійних текстів. В Ізраїлі, як і на Близькому Сході, у першому столітті основною мовою була арамейська. Ісус, очевидно, спілкувався зі Своїми співрозмовниками, проповідував і навчав арамейською мовою.