Як налаштувати датчик удару на Старлайн а91: корисні поради

Датчик удару є однією з найважливіших частин системи безпеки автомобіля. Він сигналізує про виявлення удару чи зіткнення, що захищає вашу машину від крадіжки чи ушкоджень. Одним з найбільш популярних датчиків удару є модель Старлайн а91, яка має високу надійність і функціональність.

Налаштування датчика удару на Старлайн а91 може здатися складним завданням для новачків, але насправді все простіше, ніж здається. У цій статті ми познайомимо вас з основними кроками налаштування датчика удару, щоб ви легко справилися з цим завданням.

Першим кроком при налаштуванні датчика удару на Старлайн а91 є підключення до центрального блоку системи безпеки. Для цього необхідно знайти відповідні дроти та акуратно підключити датчик за інструкцією виробника. Після цього вам потрібно буде налаштувати чутливість датчика, щоб він спрацьовував лише при реальному ударі або зіткненні, і не спрацьовував при щоденних вібраціях та рухах автомобіля.

Як налаштувати датчик удару на Старлайн а91
КрокОпис
1Переконайтеся, що датчик удару встановлено та підключено до системи Старлайн а91.
2Зайдіть в налаштування вашої системи Старлайн а91.
3Виберіть вкладку Датчики або аналогічну.
4Знайдіть у списку датчиків удару та виберіть його.
5Налаштуйте чутливість датчика удару відповідно до ваших уподобань.
6Збережіть налаштування та закрийте меню налаштувань.
7Перевірте працездатність датчика удару, вдаривши автомобілем або іншим способом активуючи його.
8Якщо датчик удару спрацював і система Старлайн а91 реагує на спрацьовування, налаштування завершено.
9Якщо датчик удару не спрацьовує або реагує некоректно, повторіть налаштування кроку 5.

Як настроїти чутливість датчика удару сигналізації Старлайн а91?

Налаштувати чутливість сигналізації А91 можна за алгоритмом: Повернути регулятори до упору проти годинникової стрілки. Відрегулювати попереджувальний рівень поворотом коректора на 1/3 ходу. Налаштування проводиться при відкритих водійських дверях та вимкненому режимі охорони.

Коли спрацьовує датчик удару?

Часто став хибно спрацьовувати датчик удару. Це відбувається частіше в нічний час при перепаді тамператури двічі за ніч – пізно ввечері, коли холодіє і рано вранці, коли навпаки теплішає.

Як настроїти датчик удару Старлайн?

0:11Рекомендований кліп · 55 сек.Налаштування Датчика Удару Starline А93. Старлайн А93 – YouTubeПочаток рекомендованого кліпуКінець рекомендованого кліпу

Що означає тривожний рівень датчика удару?

У датчиків, як правило, два рівні – запобіжний і тривожний. Якщо розглянути основний датчик, тобто датчик удару, перший рівень спрацьовує на легкий удар по кузову і викликає короткочасне включення сирени, а другий спрацьовує при сильному ударі по кузову та викликає тривогу.