Як навчити собаку тримати предмет на носі: покрокове керівництво

Вміння собаки тримати предмет на носі – це не лише чудовий трюк, а й корисне вміння у розвиток координації, концентрації та взаємодії з господарем. Більшість собак, як правило, готові виконувати такі команди, але для цього необхідно провести систематичне тренування, яке допоможе розвинути необхідні навички та зміцнити довіру між господарем та вихованцем.

Перший крок у навчанні собаки триманню предмета на носі – це вибір відповідного предмета. Легкий та невеликий предмет, наприклад, шматочок печива чи дерев'яна іграшка, буде найкращим вибором для початку тренування. Також слід придбати міцну та безпечну миску з присоскоющоб поступово звикання до предмета переросло в уміння його тримати.

Другий крок – Це навчити собаку тримати предмет у зубах без руху. Для цього потрібно показати собаці предмет, дозволити йому його понюхати, а потім дати команду "Тримати" і похвалити її, коли вона візьме предмет у зуби. Поступово збільшуйте час, протягом якого собака повинен тримати предмет, щоб вона звикла до його ваги і відчувала себе комфортно.

Як навчити собаку тримати на носі
КрокОпис
Крок 1Познайомте собаку з командою "Тримаємо"
Крок 2Почніть тренування за допомогою нагород
Крок 3Встановіть нагороду на хустку собаки
Крок 4Піднесіть нагороду до носа собаки та скажіть команду "Тримай"
Крок 5Заохочуйте собаку, якщо він утримує нагороду на носі
Крок 6Збільште час утримання нагороди
Крок 7Робіть тренування в різних місцях з мінімальними факторами, що відволікають.
Крок 8Поступово збільшуйте складність тренування
Крок 9Зміцнюйте команду "Тримай" і повторюйте тренування регулярно
Крок 10Нагородіть собаку за успішне виконання команди

Як навчити собаку класти морду на руку?

Вчимо собаку класти мордочку вам у долоню⁠⁠ Кладете собаці під мордочку долоньку, кажіть назву команди, і в цей момент клік клікером та похвала ласощами. Потім тримайте руку під мордочкою, знову вимовляйте команду, за правильне виконання хвалите. І поступово руку від собачої морди Тримайте все далі і далі.

Як привчити собаку до слова не можна?

Як навчити цуценя команді «Не можна!» без покарань та болю?

1. Розставте пріоритети та приберіть непотрібні команди.
  2. Вимовляйте команду «Не можна!» суворо та голосно.
  3. Підсилюйте заборону бавовною в долоні або ляпасом по коліна.
  4. Включайте та вимикайте команду вчасно.
  5. Повторюйте команду необхідну кількість разів

Як навчити собаку виконувати команду лежати?

Опустіть руку вниз і вперед, одночасно натискаючи на холку. Якщо щеня послухалося (виконало укладання), заохочіть його ласощами і похваліть огладжуванням, при цьому повторіть фразу: «добре, лежати». Якщо собака почала вставати без вашого наказу, повторіть дії з ласощами і вдруге спонукаєте цуценя лягти.