Як отримати кімнату в гуртожитку: корисні поради

Життя студента нерозривно пов'язане зі знаходженням зручного та доступного житла. У популярних студентських містах кімнати у гуртожитках є одним із найпоширеніших варіантів для проживання. Однак отримати бажану кімнату в гуртожитку не так просто, як може здатися на перший погляд.

Першим кроком для того, щоб отримати кімнату у гуртожитку, потрібно звернутися до спеціальних організацій чи навчальних закладів, які займаються забезпеченням студентів житлом. Вони надають необхідну інформацію про процедуру подання заявки та терміни прийому.

Другим кроком є ​​заповнення анкети для вступу до гуртожитку. В анкеті потрібно вказати особисті дані, наприклад, прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, а також основні дані про місце проживання та контактну інформацію. Крім того, можуть бути певні вимоги до складання анкети, наприклад додаток фотографії.

ДокументиСтрок здачіІнші вимоги
ЗаяваНе пізніше 10 липня
ПаспортНе пізніше 10 липня
СНІЛСНе пізніше 10 липня
Довідка з навчального закладуНе пізніше 10 липня
Договір про забезпечення зайнятостіНе пізніше 10 липня
Підтвердження платоспроможностіНе пізніше 10 липня
Заставна сумаНе пізніше 10 липня

Як оформити документи на кімнату у гуртожитку?

Покрокова інструкція приватизації житлоплощі в гуртожитку

1. Підготувати пакет документів;
  2. Подати заяву та папери до адміністрації;
  3. Дочекатися рішення;
  4. Укласти договір;
  5. Зареєструвати право власності у Росреєстрі.

Хто має право на приватизацію кімнати у гуртожитку?

Громадяни РФ, які у звичайних житлових будинках, чи проживають у гуртожитках, мають рівні право на придбання у власність у порядку приватизації даного жилого приміщення.

Хто видає кімнати у гуртожитку?

Проживання у гуртожитку необхідно буде одразу сплатити, після чого отримати ордер на кімнату. З ним студента направляють до профкому, де ставляться печатки та видаються деякі довідки. З усіма документами слід звернутися до коменданту, що видає ключі від кімнати.

Скільки коштує проживання у гуртожитку в Україні?

Найдоступніше житло – звичайно, студентські гуртожитки. Ціна проживання від 2000 до 5000 гривень за семестр – Це 5 місяців. А ось умови у гуртожитках можуть бути різними. Наприклад, одна кухня на весь поверх, загальний санвузол для дівчат та хлопців, таргани та відсутність ремонту.