Як перевірити себе на потенцію: поради та рекомендації

Потенція – це показник сексуальної активності та здатності чоловіка досягати ерекції та підтримувати її протягом сексуального акту. Важливо знати, як перевірити себе на потенцію, щоб вчасно виявити можливі проблеми та вжити необхідних заходів для їх вирішення.

Першим кроком під час перевірки себе на потенцію є усвідомлення свого стану. Важливо звернути увагу на якість ерекції та її тривалість. Якщо ви помічаєте проблеми з досягненням або підтримання ерекції, це може бути ознакою порушення потенції. Однак, необхідно пам'ятати, що іноді мінливість може бути природним, спричиненим стресом, втомою або зовнішніми факторами.

Для більш точної перевірки потенції слід звернутися до лікаря-уролога. Лікар проведе діагностичне обстеження, що включає аналізи крові та сечі, ультразвукове дослідження органів та інші процедури, щоб виключити органічні причини проблем з потенцією. Також лікар проведе огляд та бесіду з пацієнтом, щоб отримати докладну інформацію про його здоров'я, спосіб життя, психологічний стан та сексуальну активність.

Як перевірити себе на потенцію
МетодОпис
Медичний оглядВідвідування лікаря-уролога чи андролога визначення фізичного стану статевої системи. Може бути проведено дослідження рівня гормонів, ультразвукове дослідження органів малого тазу та інші процедури.
ТестостеронАналіз рівня гормону тестостерону в крові. Нормальні рівні тестостерону варіюються залежно від віку та інших факторів.
Еректильна функціяПроводить спеціальні тести для визначення еректильної функції, таких як тест на нічну ерекцію або ін'єкційні тести.
Дослідження спермиАналіз якості сперми, включаючи концентрацію сперматозоїдів, їх рухливість та форму.
Причини еректильної дисфункціїВизначення можливих причин еректильної дисфункції шляхом обстеження факторів, таких як цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, психологічні проблеми тощо.

Як зрозуміти імпотент ти чи ні?

під час інтимної близькості відчувається дискомфорт, неприємні відчуття у районі статевого органу, тазу чи промежини; незважаючи на збудження, ерекція настає насилу, навіть у комфортних і звичних для людини умовах; зникають нічні, ранкові та мимовільні ерекції або їх стало зовсім мало.

Які ознаки імпотенції у чоловіків?

Інші ознаки, які мають змусити чоловіка насторожитися та записатися на прийом до лікаря:

• слабка ерекція, якої недостатньо для сексу;
  • втрата ерекції під час статевого акту;
  • передчасне сім'явипорскування;
  • відсутність чи затягування статевого збудження;
  • втрата ніч ерекції.

У чому різниця потенції та імпотенції?

Поняття «імпотенції» підкреслює принципову неможливість вчинити статевий акт, тоді як «еректильна дисфункція» припускає, що є проблеми з ерекцією, які у значній кількості випадків можуть бути тим чи іншим чином усунуті.