Як підключити два ресивери до одного конвертора

Як підключити два ресивери до однієї антени?

При достатній потужності сигналу та використанні якісних підсилювачів кількість телевізорів, що підключаються, до однієї антени не обмежена. При поділі сигналу потрібно мати на увазі наступне: Можлива втрата потужності.

Чи можна до однієї супутникової антени підключити два телевізори?

Якщо ваш ресивер має кілька входів (наприклад, HDMI та RCA), то один із них вільний і до нього можна підключити другий телевізор. Цей спосіб підключення можна вибрати, якщо довжина кабелю від телевізора до ресивера становитиме не більше 15 м-коду.

Скільки телевізорів можна підключити до однієї супутникової антени?

Послуга Мультирум – це можливість підключити до 3-х телевізорів одночасно і дивитися ТВ-канали Супутникового ТВ МТС за спеціальною ціною на додаткових ТВ, використовуючи одну антену та кілька комплектів обладнання.

ТехЗнаток
Як підключити два ресивери до однієї тарілки або антени

Супутниковий тюнер на два телевізори або.

Ситуація така, є 2 телевізори. Які потрібно підключити до тарілки. Звичайний тюнер працює тільки з одним телевізором. Потрібно супутниковий тюнер на два телевізори або щось інше, щоб можна було на обох телевізорах дивитися супутник 🙂 (наприклад 2 тюнера, але наскільки я знаю, до одного дроту не можна підключати відразу 2.). Допоможіть) Підібрати та знайти вихід

30% всіх моїх доходів йдуть звідси (http://www.sape.ru/r.d5e628f4c4.php) Колись тут було посилання рефки Рrofit-partner – R.I.P милий друг Піднімаю показники сайтів, стабільний дохід (http://gogetlinks .net/?inv=gypp40)

Вже багато років стоїть тарілка Триколор. ВІД неї підключено 2 квартири.У нашій ресивери підключені послідовно. На кожному є вхід та вихід. Усі телевізори працюють незалежно.

solomko, Кабель від тарілки в 1 ресивер, від 1 ресивера кабель через вихід LOOP до 2 ресивера LNB IN.

Саме вирішив підключити другий телевізор до триколору. У підтримці сказали, що потрібний конвектор під два кабелі на тарілку та другий тюнер.

Коли ставив другий ресивер (у мене Триколор), спочатку підключив кабелю до тарілки через трійник. Працювало нормально, але приблизно 4-5 каналів одночасно на обох телевізорах чомусь не працювали. Довелося ставити подвійну голівку на тарілку. Ціна питання 500-600 рублів, зате ресивери ніяк не перетинаються і ніяких проблем немає.

Лише вороги кажуть один одному правду. Друзі та кохані, заплутавшись у павутині взаємного боргу, брешуть нескінченно… (с) Стівен Кінг "Dark Tower" Купи онлайн дешевше. Знижки, купони та кешбек. (http://got.by/46m8jj)

Mikich:
Хіба при послідовному підключенні обидва телевізори не транслюватимуть один канал?

Канали одному транспондері, тобто. з однією несучою будуть показуватися (при коректному налаштуванні частоти гетеродина LNB). Правильна відповідь – двоголовий конвертер.

правильна відповідь: звернутися до фахівця, який повісить тарілку і все зробить. Точна відповідь: два ресівери (хоча б просто зі зручності перемикання каналів у різних кімнатах), конвертер із двома виходами. в принципі, якщо у бажаного провайдера всі транспондери в одній поляризації, то зійде простий конвертер і потім послідовне підключення тюнерів.

Не сильний у питанні, але: вдома стоїть 2 тарілки та 2 телики, тарілки підключені до одного тюнера, від нього вже до теликів. Все працює, але перемикаються канали одночасно на двох теликах. Якось так 🙂

Якщо потрібно дивитися на 2х телевізорах різні канали, то на тарілку ставиться конвертер з 2-ма виходами, на кожен телевізор по тюнеру до якого підключається свій вихід конвертера. Варіант найзручніший. Якщо підключати тюнера послідовно до одного виходу конвертера, як вже згадували, будуть доступні різні канали з одного транспондера (~ до 10 шт.). На другий телевізор зображення і звук передається або з використанням AV передавача (на даний момент не має сенсу, тому що дешевий тюнер порівняний за вартістю), або, якщо тюнер підтримує вихід з модуляцією – цей вихід з'єднується з антеним входом іншого телевізора і на ньому ловиться зображення на якомусь ДМВ каналі. При цьому якщо потрібно керувати тюнером з пульта біля другого телевізора теж потрібно додатковий пристрій, втім на даний момент все це не має сенсу, і нормальний варіант – перший. Тут ще потрібно врахувати, що за канали збираєтеся дивитися – платні/безкоштовні. Використовувати картку або альтернативні способи розкодування каналів:). Якщо картку, можна трохи схитрувати і розшарити її за допомогою першого тюнера на другий. У цьому випадку потрібно підбирати тюнер, який підтримує таку можливість.

Супутникова антена на 2, 3, 4 та більше телевізорів

Дуже часто виникає завдання підключити до однієї або кількох супутникових антен 2, 3, 4 та більше телевізорів. Розглянемо можливі варіанти підключення кількох ТБ до супутникової антени з використанням різного обладнання.

За допомогою конверторів на 2, 4, 8 виходів та DiSEqC перемикачів.

Для індивідуальної комутації підійде традиційна схема: одна або кілька супутникових антен з конвертерами, обладнаними необхідною кількістю F-роз'ємів (TWIN, QUAD та OCTO тощо для 2, 4 та 8 ТБ, відповідно) – аналогічна кількість DiSEqC-перемикачів, що з'єднують між собою конвертери і сигнали, що передають по одному кабелю на один автономний або вбудований ресивер.

супутникова антена на 2 телевізори

При такому підході обладнання зберігає повноцінний функціонал, а на втрату сигналу та рівень шумів впливає в основному довжина телевізійного кабелю та якість використаних компонентів.

Через спліттер.

Слід зазначити, що використання звичайного спліттера без додаткових пристроїв для поділу сигналу від одного конвертера на кілька приймачів призводить до ряду обмежень для користувача, таких як неможливість одночасного перегляду каналів з транспондерів (передавачів) з різним діапазоном частот та різної поляризації, що значно скорочує список , прийнятих каналів та обнуляє рівень комфортного перегляду.

2 ресивери до 1 антени через спліттер

Через мультисвіти.

Для побудови багатоквартирних і багатоповерхових мереж супутникового та ефірного телебачення можна використовувати електронні комутаційні пристрої – мультисвіти, які виробляються в таких модифікаціях: прохідного або кінцевого типу, для взаємодії з конвертерами кругової або лінійної поляризації, з різною кількістю входів/виходів без нього з інтегрованим ефірним підсилювачем або без нього. Пристрої чудово взаємодіють із дільниками та розгалужувачами сигналу, дозволяючи досконало підлаштовувати схему під конкретні поставлені завдання.

Розглянемо приклад паралельного підключення 16 абонентів (по 8 на 2 поверхах) до одного QUATTRO конвертера та T2 антени із застосуванням двох мультисвітків 3/8 Gecen MS-3801. При цьому сигнал на кожен комутатор подається одночасно з двох виходів приймальної головки окремо для вертикальної та горизонтальної поляризації та дециметрової антени, сигнал з якої розподілений дільником.

16 телевізорів до 1 антени через мультисвітч

У результаті маємо: шістнадцять незалежних абонентів, кожен із яких приймає комбінований сигнал по одному кабелю. Для поділу його на ефірний та супутниковий безпосередньо перед приймальним обладнанням додатково встановлюється диплексер. Живлення та керування розподільником при цьому здійснюється з клієнтського ресивера. Схема має можливість розширення за допомогою супутникових спліттерів, встановлених у ланцюзі після конвертера.

Ще одна схема підключення передбачає використання прохідних та кінцевих мультисвічів у ланцюзі послідовного з'єднання складових з паралельним виведенням сигналу до абонентів. Так, мультисвітч 10/8 MS-108C, що каскадується, дає можливість підключення тих же 8 клієнтських тюнерів одночасно до двох QUATTRO. конвертерам через 8 входів з поділом по поляризації та діапазону частот та 1 входу для цифрової T2 антени.

Відрізняється такий виріб наявністю таких самих виходів для поверхового розширення мережі багатоповерхових будинках. Для крайньої ланки такої системи можна використовувати кінцевий комутатор без вихідних роз'ємів для послідовного з'єднання.

Для компенсації втрати сигналу при великій довжині кабелів на ділянці від антени до першого розподільника використовується спеціальний підсилювач (наприклад, Clonik MS-5A), призначений для конвертерів QUATTRO і оснащений відповідними роз'ємами.У моделі застосовується плавне регулювання корекції частотних характеристик на всі входи приладу, що позитивно коригує якість прийому.

Слід зазначити, що точний розрахунок застосовуваної схеми та матеріалів призводить до вагомої економії кабельної продукції, покращуючи якісні показники сигналу, що передається. А розуміння основних принципів передачі та перетворення сигналів створює ту базу знань, застосування якої призводить до отримання надійної та безвідмовної системи взаємодії різних пристроїв, дає простір до імпровізації та перетворює розрізнені елементи на єдиний механізм, що досягає конкретного результату.

+38 (800) 21-00-37, [email protected]

+38 (800) 21-00-37, [email protected]


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *