Як підключити Пандору через блютуз: покрокова інструкція

Пандора – це популярний потоковий сервіс музики, який пропонує багато різних пісень та радіостанцій. Він доступний для використання на різних пристроях, включаючи смартфони, планшети та автомобільні аудіосистеми. Один із найзручніших способів насолоджуватися музикою з Пандори – це підключити його через блютуз.

Підключення Пандори через блютуз дозволяє вам стримувати музику на бездротові навушники, колонки або автомобільну систему та насолоджуватися нею без необхідності використання проводового підключення. Це зручно і дозволяє вільно переміщатися навколо пристрою, не втрачаючи якість звуку.

Щоб підключити Пандору через блютуз, спочатку переконайтеся, що пристрій джерела (наприклад, смартфон або планшет) і пристрій приймача (наприклад, колонки або автомобільна аудіосистема) обладнані функцією блютуз і включені. Потім налаштуйте блютуз на обох пристроях та знайдіть один одного у списку доступних пристроїв. Підключіть їх та переконайтеся, що зв'язок встановлений успішно. Тепер ви можете відкрити Пандору на пристрої джерела та почати слухати музику через блютуз.

Підключення Пандори через блютуз дозволяє насолоджуватися музикою без дротових обмежень та насолоджуватися високою якістю звуку. Він також зручний для використання в автомобілі, коли ви хочете слухати музику або радіостанції під час поїздки. Завдяки цьому простому процесу підключення, ви можете стримати свої улюблені пісні з Пандори у будь-яких умовах.

Як підключити Пандору через блютуз
КрокДія
1Увімкніть блютуз на вашому пристрої
2Відкрийте налаштування пристрою
3Виберіть "Bluetooth"
4Увімкніть Bluetooth на пристрої
5Знайдіть пристрій Пандора у списку доступних пристроїв
6Виберіть пристрій Пандора
7Зачекайте, доки пристрій Пандора підключиться
8Відкрийте програму Пандора на вашому пристрої
9Налаштуйте ваші уподобання та насолоджуйтесь музикою!

Як увімкнути блютуз на Пандорі?

Досить просто вибрати пункт «Додати Bluetooth-пристрій» у відповідному розділі налаштування програми. Первинне поєднання системи відбувається за допомогою кнопки valet.

Як підключити пандору до телефону?

Відкрийте мобільний додаток Pandora BT, натисніть кнопку «Пошук пристроїв», програма здійснить пошук системи через Bluetooth з'єднання. У програмі натисніть на знайдений пристрій, пару двох мобільного пристрою та системи відбудеться після введення коду (заводське значення 0-0-1-1-1-1).

Як додати пристрій до Пандора?

Pandora Connect при підключенні до сигналізації через Bluetooth-зв'язок не вимагає авторизації або реєстрації облікового запису на онлайн-сервісі: потрібно вибрати пункт «додати Bluetooth-пристрій» у відповідному розділі в налаштування програми та використовувати кнопку Valet для первинного сполучення системи.

Як прив'язати брелок Пандора до машини?

Одночасно натискаємо на всі три кнопки брелка з РК-дисплеєм до першого звукового сигналу, а потім відразу ж відпускаємо їх. При цьому сирена відтворить один звуковий сигнал. Одночасно натискаємо на всі три кнопки одностороннього брелка доти, доки не почне моргати світлодіод, а потім відразу ж відпускаємо їх.