Як підключити приставку Lumax до Wi-Fi: покрокова інструкція

У сучасному світі розваги багато людей віддають перевагу стрімінговим сервісам перед традиційним кабельним телебаченням. Вони дозволяють дивитися улюблені фільми та серіали у будь-який зручний час. Один із популярних способів отримати доступ до таких сервісів – використання телевізійних приставок, таких як Lumax. Цей пристрій надає доступ до великої кількості програм і дозволяє підключитися до Wi-Fi для отримання сигналу.

Щоб підключити приставку Lumax до Wi-Fi, вам знадобиться наслідувати кілька простих кроків. По-перше, переконайтеся, що ваш телевізор та приставка включені. Потім, знайдіть меню на екрані свого телевізора, де можна вибрати налаштування підключення до Wi-Fi. Зазвичай це робиться через вікно налаштувань або пункт меню "Підключення до Інтернету".

Після того, як ви відкрили меню налаштувань Wi-Fi на своєму телевізорі, виберіть мережу Wi-Fi, до якої хочете підключитися. Якщо у вас є роутер, потрібно вибрати його зі списку доступних мереж і ввести його пароль. Якщо ви хочете підключитися до відкритої Wi-Fi, виберіть її зі списку та натисніть кнопку "Підключитися".

Після того, як ви вибрали та підключилися до Wi-Fi за допомогою приставки Lumax, ви будете готові користуватися всіма перевагами цього пристрою. Ви зможете стримувати фільми, грати в ігри та використовувати інші програми, які доступні на вашій приставці. Тепер у вас є прямий доступ до всієї різноманітності контенту в Інтернеті, причому лише одним кліком на пульті управління. Підключення приставки Lumax до Wi-Fi – це простий та зручний спосіб насолодитися потоковим контентом у вашому телевізорі.

Як підключити приставку Lumax до Wi-Fi
КрокОпис
1Увімкніть Lumax та підключіть її до телевізора за допомогою кабелю HDMI.
2Налаштуйте Wi-Fi на своєму телевізорі. Зазвичай це можна зробити в меню "Установки" або "Мережі".
3Знайдіть налаштування Wi-Fi на приставці Lumax. Це зазвичай можна зробити через меню "Установки" або "Мережі".
4Виберіть свою мережу Wi-Fi зі списку доступних мереж на приставці Lumax.
5Введіть пароль від мережі Wi-Fi, якщо це потрібно.
6Дочекайтеся підключення приставки Lumax до мережі Wi-Fi.
7Перевірте підключення, запустивши улюблену програму або контент на Lumax.

Як підключити ТВ доставку lumax?

НАЛАШТУВАННЯ КАНАЛІВ:

1. Натисніть кнопку MENU на пульті дистанційного керування від приставки.
  2. Вибрати Пошук, натисніть OK.
  3. Вибрати Діапазон пошуку-> DVB-C, натиснути CH-.
  4. Вибрати Установки, натисніть OK. Налаштування: Частота (МГц): 258.00 (вибір значення виконується цифровою клавіатурою пульта).
  5. Вибрати Автопошук, натисніть OK.
  6. Після закінчення сканування натисніть EXIT.

Як на приставці lumax переключити з радіо на ТБ?

Натисніть кнопку [TV/RADIO], щоб переключитися з ТВ-каналу на радіоканал або навпаки. Натисніть 9, щоб ввести номер каналу, а потім натисніть [OK], щоб перейти до нового каналу. Після завершення операції натисніть кнопку [EXIT], приймач виконає ваші операції та повернеться назад на канал відтворення.

Як підключити MeeCast?

Щоб встановити програму необхідно: Підключення тюнера Lumax та телефону до бездротової мережі Wi-Fi. Знайти USB в меню приймача, вибратиMeeCast QR» та сканувати код QR з телефонної програми. Завантаження MeeCast на смартфон після появи адреси.

Як підключити вай-фай приставку до телевізора?

Зайти в налаштування телевізора або приставки. Знайти розділ, пов'язаний з інтернетом, та зайти до нього. Вибрати опцію Wi-Fi або «Бездротове підключення». Введіть логін та пароль від бездротової точки доступу.