Як підключити USB до магнітоли: покрокова інструкція

Сучасні магнітоли в автомобілях зазвичай мають різні функції, у тому числі можливість відтворення музики з USB-пристроїв. Це дуже зручно і дозволяє слухати улюблену музику прямо з флешки, не витрачаючи час на пошук та підключення телефону через Bluetooth або AUX.

Для того, щоб підключити USB до магнітоли, вам знадобиться спеціальний кабель, який зазвичай комплектується з магнітолою або купується окремо в магазині електроніки. Перед тим, як підключати USB, переконайтеся, що магнітола здатна відтворювати музику з цього пристрою. Цю інформацію ви можете знайти в інструкції до автомагнітола або на сайті виробника. Вам також знадобиться вільне місце на панелі магнітоли для розміщення USB.

Процес підключення USB до магнітоли досить простий і займає лише кілька хвилин. Підключіть один кінець кабелю до USB-порту на магнітолі, а інший – до флешки або іншого пристрою з USB. Переконайтеся, що кабель надійно підключений і жодна зі сторін не чинить ненавмисного тиску.

Як зробити USB в магнітолу
Порядок дійОпис
1Перевірити наявність USB-порту в магнітолі
2Якщо USB-порту немає, придбати відповідний адаптер або замінити магнітолу з підтримкою USB
3Вибрати місце для встановлення USB-порту
4Підготувати необхідні інструменти та матеріали: USB-порт, дроти, паяльник, ізоляційну стрічку
5Вимкнути акумулятор машини
6Знайти відповідну точку підключення живлення (наприклад, плюсовий провід від радіо)
7Від'єднати плюсовий провід від радіо та за допомогою паяльника з'єднати його з анодом USB-порту
8Знайти точку підключення заземлення (наприклад, корпус радіо)
9З'єднати заземлюючий провід з катодом USB-порту
10Закріпити USB-порт у вибраному місці (наприклад, за допомогою клею або кріпильних елементів)
11Перевірити працездатність USB-порту за допомогою USB-накопичувача або іншого пристрою
12Якщо USB-порт працює, закрити доступ до проводів і встановити магнітолу у вихідне положення
13Підключити акумулятор машини

Як зробити USB роз'єм у магнітолі?

Все, що вам потрібно зробити – це зняти рамку зі штатного пристрою, відкрутити його та вставити спеціальний штекер адаптера. Як правило, він має два виходи – під флешку та для телефону. Керувати аудіофайлами ви будете за допомогою кнопок на магнітолі, увімкнувши режим відтворення дисків.

Як зробити щоб магнітола читала флешку?

Як відформатувати флешку, щоб читала магнітола Необхідно вставити флешку в USB-роз'єм комп'ютера, відкрити "Мій комп'ютер", знайти іконку знімного носія, натиснути на неї правою клавішею миші і, слідуючи підказкам, запустити форматування, вибравши Fat32. Збережена копія

Який має бути формат флешки для магнітоли?

Насправді для магнітол використовується тільки формат FAT32, тому що він найпримітивніший. Але для такого пристрою і не потрібний інший, тому що там немає складних метаданих. Тому якщо у Вас флешка не читається автомагнітолою через неправильне формату (NTFS або EXT3), її необхідно відформатувати у FAT32. Збережена копія

Чому магнітола у машині не бачить флешку?

Часто причина полягає в складної ієрархії файлів на флешці. Сучасні автомагнітоли зазвичай без проблем підтримують роботу з накопичувачами, що містять сотні вкладених один в одного папок (наприклад, альбомів). А старі моделі не завжди мають таку продуктивність. Збережена копія