Як потрапити до Молдови зараз: де шукати рейси та які правила в'їзду

Молдова – неймовірно красива та унікальна країна, яку варто відвідати. Однак у зв'язку з поточною ситуацією у світі планування поїздки може бути викликом. Однак, не варто зневірятися, адже є низка способів потрапити до Молдови зараз і насолодитися всіма її принадами.

По-перше, одним із найпоширеніших способів потрапити до Молдови є авіапереліт. Міжнародний аеропорт Кишинева, столиці Молдови, обслуговує безліч рейсів із різних міст світу. Ви можете прибути в Кишинів безпосередньо зі столиці вашої країни або зробити пересадку в іншому аеропорту. Важливо враховувати обмеження та вимоги, встановлені у зв'язку з пандемією COVID-19, такі як надання негативного тесту на коронавірус перед посадкою на рейс або після прибуття до Молдови.

Якщо ви плануєте подорож із сусідніх країн, можна скористатися автобусним чи залізничним транспортом. До Молдови можна дістатися сушею з України, Румунії чи інших країн Європи. Під час подорожі автобусами та поїздами також варто бути готовим до введених заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, таким як носіння масок та дотримання соціальної дистанції.

Не забудьте про кожну фізичну міру, це дуже важливо для Вашої безпеки!

Як потрапити до Молдови зараз
1. Автомобіль
2. Поїзд
3. Літак
4. Автобус
5. Пішки

Як виїхати з України до Молдови?

Згідно з підписаною угодою між урядами України та Молдови – громадяни України незалежно від постійного місця проживання можуть відвідувати Молдову без віз. Громадяни України в'їжджають до Республіки Молдова без візи, якщо планується поїздка, яка не перевищує 90 днів. Збережена копія

Чи можна зараз виїхати з України до Молдови 2023 року?

Де зареєструватись для тимчасового захисту? З 15 травня до 13 серпня 2023 року громадяни, які прибули з України, можуть перебувати в Молдові легально, але до 13 серпня 2023 року необхідно отримати будь-який із легальних статусів на території Республіки Молдова.

Як зараз потрапити до Молдови?

Для в'їзду не потрібна віза, єдиний документ, який буде потрібний для перетину кордону держави — закордонний паспорт, дійсний як мінімум 6 місяців з дати в'їзду. На даний момент обмеження, пов'язані з коронавірусом, знято, але важливо контролювати поточну ситуацію безпосередньо перед поїздкою.