Як правильно наклеювати тейпи на тіло: поради та рекомендації

Як правильно клеїти тейпи на тіло

Одним із популярних способів підтримки м'язів та суглобів при заняттях спортом є використання спеціальних лікувальних тейпів, або кінезіотейпів. Ці еластичні смужки, що наклеюються на шкіру, допомагають знизити біль, покращити рухливість та зняти напругу в тілі. Однак, щоб досягти бажаного ефекту, необхідно знати, як правильно наклеювати тейпи на тіло.

Перше, що необхідно зробити перед наклеюванням тейпів, це очистити шкіру від олій, бруду та поту. Це можна зробити за допомогою спеціальних продуктів для очищення шкіри або просто води та мила. Потім слід висушити шкіру рушником, щоб тейп краще прилип до поверхні.

При наклеюванні тейпів на тіло необхідно враховувати анатомію та фізіологію людського тіла. Найбільш ефективно тейпи прилипають до місць з меншою кількістю волосся або взагалі без нього. Також необхідно стежити за тим, щоб тейп не перекривав суглоби чи складки шкіри, щоб уникнути дискомфорту та обмеження рухів.

Як правильно клеїти тейпи на тіло
КрокОписПоради
Крок 1Підготовка шкіри
  • Очистіть шкіру від бруду та олій
  • Висушіть шкіру перед нанесенням тейпу
Крок 2Вибір правильного тейпу
  • Виберіть тейп відповідної ширини та довжини
  • Розгляньте необхідність використання спеціальних тейпів (що запобігають натирання, підсилюють підтримку тощо)
Крок 3Закріплення тейпу на шкірі
  • Нанесіть тейп на потрібну область, розтягуючи його легким натягом
  • Зверніть увагу на правильне положення тейпу відповідно до його застосування
Крок 4Перевірка комфорту та підтримки
  • Переконайтеся, що тейп сидить щільно та комфортно на шкірі
  • Перевірте підтримку, виконайте кілька рухів, щоб переконатися у належному фіксуванні тейпу
Крок 5Зняття тейпу
  • Акуратно зніміть тейп, уникаючи різкого руху
  • Проінспектуйте шкіру на наявність подразнення або висипки, за необхідності використовуйте спеціальний засіб для зняття залишків клею

Клеїти тейп потрібно закруглюючи кінці стрічки – це дозволить уникнути подразнення на шкірі.. Що важливо, то це обов'язкові вільні кінці тейпу, без утяжки за пару сантиметрів до кінця кінезіо стрічки. Знімати паперовий прошарок і вводити в дію клей потрібно обережно і не поспішаючи.21 квіт. 2018 р.

Як клеїти тейпи щоб прибрати живіт?

Тейпування: як правильно накласти стрічки на живіт?

1. На всі зони, у тому числі і на живіт, тейпи накладаються знизу нагору.
  2. Еластичний пластир підтримайте в руці, щоб він трохи нагрівся.
  3. Найкраще, якщо тейпування живота буде виконуватись у положенні лежачи на спині.

Як не можна клеїти тейпи?

Кінезіо тейп заборонено накладати на ділянки шкіри, на яких присутні: опіки, свіжі або не до кінця загоєні відкриті рани, садна, порізи та подряпини.

Що буде, якщо не правильно накласти тейп?

Неправильне накладений тейп може викликати набряки, поверхневі гематоми, подразнення та перерозтягування шкіри. Суть методу полягає в тому, що натяг тейпу дуже близький до натягу шкіри людини, тому він бере на себе частину навантаження перевантажених ділянок, допомагаючи їм у роботі. Збережена копія

Чи можна за допомогою тейпів прибрати живіт?

За курс тейпування можна усунути вісцеральний жир на животі, знизити вагу на 3-5 кг і скоротити обсяг талії на 2-3 см. Проведення процедур рекомендовано людям, які мають усунення внутрішніх органів.