Як правильно носити снуд на шиї: поради та стильні комбінації

Снуд – це не тільки функціональний аксесуар для захисту від холоду, але стильний елемент гардеробу. Сьогодні снуди стали невід'ємною частиною повсякденного гардеробу і вибрати снуд, який поєднуватиметься з усіма вбраннями та підкреслюватиме вашу індивідуальність, стало дуже важливо.

Перше, на що потрібно звернути увагу при виборі снуда, його матеріал. Вовняні снуди ідеально зберігають тепло, але можуть викликати свербіж або подразнення шкіри. Більш освіжаючі та легкі віскозні чи бавовняні снуди підходять для весни чи осені. Також зверніть увагу на якість матеріалу, щоб снуд прослужив довго і не втратив свою форму та колір.

Другий важливий момент – вибір кольору та дизайну снуда. Він повинен гармонійно поєднуватися з вашим стилем та квітами вашого одягу. Якщо ви віддаєте перевагу нейтральним кольорам в одязі, варто вибрати снуд в таких же тонових гаммах, щоб він доповнював ваш образ і не виглядав яскраво і вибивається. Якщо ви любите яскраві кольори, чому б не підібрати снуд в таких же відтінках, щоб створити життєрадісний і енергійний образ.

КрокОпис
1Розгорніть снуд і простягніть його через голову.
2Вирівняйте снуд на шиї так, щоб він був комфортним та не надто тісним.
3Можна носити снуд повернутим кілька разів для створення пухирчастого ефекту.
4Злегка підніміть снуд, щоб він сидів вище на шиї.
5Носіть снуд щодня або підберіть його до вбрання.

Що краще снуд чи шарф?

По суті снуд – це той самий шарф, але він може мати різну форму. Великою популярністю користуються подовжені моделі середньої ширини. Вони зручні тим, що їх носять не лише на шиї, а й можна захистити голову від холоду та сильного вітру.Що являє собою шарф, знають, мабуть, усі.

Як правильно носити снуд в один оборот?

В один оборот Найочевидніший спосіб носити не дуже довгі снуди: просто просмикніть у нього голову і розправте на грудях. Вертикаль, яку створить аксесуар, візуально витягне силует. Снуд, одягнений таким чином, найкраще виглядатиме з класичними пальто та тренчами з V-подібними вирізами.

Якою в'язкою краще зв'язати снуд?

Для міжсезонних варіантів підійдуть акрилові та бамбукові нитки. Для зимових виробів краще вибирати змішану пряжу з додаванням вовни та акрилу: одна нитка відповідатиме за тепло, друга захистить шарф від деформації під час догляду. Щоб правильно зв'язати снуд спицями, для жінки важливо визначитися із вибором інструменту.

Скільки см завдовжки має бути снуд?

Найбільш оптимальна висота снуду шириною 60 див. – 35 см.