Як правильно обприскувати капусту від шкідників

Отже, чим кропити капусту і які народні засоби є найефективнішими: Опилюйте деревним попелом або тютюновим пилом, змішаним із чорним перцем (чайна ложка). Отриману суміш насипте у панчоху або сито й потрусіть над грядками. Дрібні часточки забивають дихальця комах, викликаючи їхню загибель.27 лют. 2020 р.

Як позбутися шкідників на капусті?

Обприскуйте настоєм часнику (200-500 зубців, стрілок та стебел на 10 л води, настоювати добу). Він відлякує більшість шкідників капусти на грядках. Шкідники капусти також гинуть від розчину оцту (15 мл на 1 л води). Кеш

Як правильно обприскувати капусту?

Оцтовий розчин Як приготувати: до 10 л води додають 1 склянку 9% -вого столового оцту або 1 ст. л. оцтової есенції, потім тестують цей склад на одній рослині. Якщо все в порядку, можна обприскувати всі капустяні грядки. Кеш

Що робити від попелиці на капусті?

Для боротьби з попелицею на капусті варто застосувати попіл — просіяти його та опилювати ним раз на тиждень. Дрібні часточки забивають дихальця шкідників і вони гинуть, пише Аптека садівника. Щоб попередити масове заселення городу попелицею, восени необхідно визбірати всі рослинні рештки і провести глибоку оранку.

Як правильно обприскувати капусту від усіх шкідників
Розглянемо, як правильно обприскувати капусту від шкідників, які засоби краще вибрати – народні чи хімічні. Як правильно обприскувати капусту від усіх шкідників