Як правильно робити манікюр гель лаком покроково: основні кроки та поради

Як правильно робити манікюр гель лаком покроково?

Манікюр гель лаком став все більш популярним серед жінок, які прагнуть носити стильний та доглянутий манікюр. Цей вид манікюру дозволяє триваліше зберігати насичений колір та блиск на нігтях. Для того, щоб отримати якісний та довготривалий результат, потрібно дотримуватись деяких основних кроків та порад.

Першим кроком для правильного нанесення гель лаку є підготовка нігтьової пластини. Вона має бути ретельно очищеною від залишків гелю, лаку або лаку-гелю. Для цього можна використовувати спеціальні засоби для зняття лаку, а також ватні подушечки або палички.

Після очищення нігтьової пластини, необхідно надати їй бажаної форми та довжини. Для цього використовуються різноманітні пилки, бафи та інструменти для моделювання нігтів. Варто пам’ятати, що форма та довжина нігтів залежить від ваших вподобань та образу життя.

Для досягнення ідеального манікюру гель лаком, важливо правильно нанести основу перед фарбуванням нігтів. Основу слід розподілити рівномірним тонким шаром на нігтьову пластину та почекати, поки вона повністю висохне. Це допоможе забезпечити зчеплення гель лаку зі зростаючим нігтьовим шаром, збільшити тривалість зносостійкості манікюру та захистити нігті від пожовклості.

Основні кроки манікюру з гель-лаком

Крок 1: Підготовка нігтьової пластини

Перш ніж наносити гель-лак, необхідно підготувати нігтьову пластину. Видаліть залишки старого лаку, обріжте і формуйте нігті, а потім поліруйте їх поверхню. За допомогою спеціального засобу для дегідратації обробіть нігтьову пластину, щоб покриття трималося краще.

Крок 2: Нанесення базового шару

Нанесіть тонкий шар базового лаку на нігтьову пластину. При цьому уникайте контакту зі шкірою. Покладіть нігті під лампу UV або LED для полімеризації протягом певного часу.

Крок 3: Нанесення кольорового шару

Нанесіть перший шар гель-лаку на нігтьову пластину. Рівномірно розподіліть лак по всій площі нігтя, уникаючи контакту зі шкірою. Покладіть нігті під лампу UV або LED для полімеризації.

Крок 4: Нанесення другого шару гель-лаку

Повторіть крок 3, наносячи другий шар гель-лаку. Забезпечте рівномірне покриття нігтя і знову піддайте покриття полімеризації.

Крок 5: Нанесення топового шару

Нанесіть тонкий шар топового покриття на нігтьову пластину. Уникаючи контакту зі шкірою, покладіть нігті під лампу UV або LED для полімеризації.

Крок 6: Видалення липкого шару

За допомогою спеціального засобу або зволоженої ватної палички видаліть липкий шар з поверхні нігтів.

Дотримуючись цих основних кроків, ви зможете зробити манікюр з гель-лаком вдома. Пам’ятайте, що правильна підготовка нігтьової пластини, рівномірне нанесення лаку і полімеризація – ключові моменти для створення тривалого і доглянутого манікюру.

Підготовка нігтів до процедури

Підготовка нігтів до процедури

Перш ніж почати манікюр з гель-лаком, важливо правильно підготувати нігті до процедури. Це допоможе забезпечити тривалість тримання покриття та запобігти пошкодженням нігтьової пластини.

Крок 1: Видалення старого покриття

Якщо на нігтях вже є гель-лак або інше покриття, його необхідно видалити, використовуючи спеціальний розчин для зняття гель-лаку або ацетон. При цьому слід уникати сильного натискання або шкрябання, щоб не ушкодити нігтьову пластину.

Крок 2: Полірування нігтів

Для покращення адгезії гель-лаку до нігтьової пластини варто нігті полірувати. За допомогою бафа або спеціального пилочки для полірування нігтів нігтьову пластину слід зробити гладкою та матовою. При цьому слід бути обережним, щоб не вирізати верхівку нігтя.

Крок 3: Видалення нігтьової шкурки

Для чистого та охайного вигляду манікюру слід видалити нігтьову шкурку. Це можна зробити за допомогою спеціального вершка або зубочистки, стираючи шкурку з поверхні нігтя. Важливо не натискати занадто сильно, щоб не пошкодити нігтьову пластину.

Крок 4: Протирання нігтьової пластини

Перед початком нанесення гель-лаку рекомендується протерти нігтьову пластину спеціальним засобом для дегідратації. Це допоможе видалити жир та забезпечити кращу адгезію гель-лаку. Після цього слід уникати контакту нігтьової пластини з руками або іншими речами.

Пам’ятай, що правильна підготовка нігтів до процедури гель-лаку значно покращує її тривалість та якість. Дотримуйся кожного кроку і насолоджуйся красивим та довготривалим манікюром!

Нанесення базового шару гель-лаку

Нанесення базового шару гель-лаку

Нанесення базового шару гель-лаку є одним з перших кроків у виконанні манікюру. Цей шар є основою, на яку накладається сам гель-лак. Дотримання правильної техніки нанесення бази допоможе забезпечити максимальну міцність покриття і тривалу тримку манікюру.

Ось декілька порад щодо нанесення базового шару гель-лаку:

  1. Почніть з підготовки нігтьової пластини. Позбудьтеся зайвих нарощених шарів, зігнутих країв та інших недоліків. Ретельно віджавіть кутики нігтів та зобразуйте форму лунки.
  2. Застосуйте основу перед нанесенням базового шару гель-лаку. Основа допоможе забезпечити сприятливе середовище для полімеризації гель-лаку і покращити адгезію.
  3. Перевірте, чи немає недоліків на поверхні нігтів перед нанесенням бази. Якщо виявите недосконалості, відремонтуйте їх перед нанесенням шару гель-лаку.
  4. Нанесіть тонкий шар бази гель-лаку на нігтьову пластину, починаючи з центру і рухаючись до країв. Ретельно розподіліть базу по всій поверхні нігтя, намагаючись уникнути бульбашок та нерівностей.
  5. Послідовно наносите базовий шар на всі нігті. Під час нанесення обережно відпочиньте без паданняйб на штбуницю, щоб запобігти розправленню бази.
  6. Зобразуйте лунки, зберігаючи форму ніготь. Вимокайте пензлик у спеціальному лосьйоні та за допомогою його кінчиками, аккуратно зазначте ідеальний лінійній край нігтьової пластини.
  7. Переконайтеся, що базовий шар гель-лаку рівно і раптом розподілений по всій поверхні нігтя. Якщо знайдете недосконалості, виправте їх без затримки. Встановіть відсічку на 30-60 секунд для полімеризації бази.

Завдяки правильному нанесенню базового шару, ваш манікюр гель-лаком буде виглядати і тривати на протязі тривалого часу!


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *