Як правильно розводити безмолочну кашу: поради та рекомендації

Безмолочна каша є одним із перших прикормів для малюків. Вона необхідна для різноманітності харчування дитини після вигодовування груддю. Однак, оскільки безмолочна каша не має молока у своєму складі, її розведення потребує особливого підходу. У цій статті ми розповімо, як правильно розводити безмолочну кашу, щоб забезпечити дитині повноцінне харчування.

Перше, що необхідно врахувати при розведенні безмолочної каші, це правильне співвідношення порошку та води. На звороті упаковки зазвичай зазначено, скільки порошку потрібно додати скільки мілілітрів води. Важливо дотримуватись цих рекомендацій, щоб отримати необхідну консистенцію каші.

Також варто звернути увагу на температуру води під час розведення безмолочної каші. Зазвичай на упаковці вказується, що кашу потрібно розводити окропом або попередньо охолодженою водою. Це необхідно, щоб порошок швидко розчинився і щоб каша не була надто гарячою для дитини.

Виводячи дитину на безмолочну кашу, важливо пам'ятати, що її не потрібно так

Як правильно розводити безмолочну кашу
КрокОпис
1Виберіть потрібний вид безмолочної каші
2Підготуйте необхідні інгредієнти: безмолочну кашу, воду чи рослинне молоко, цукор чи сіль (за смаком)
3Виміряйте потрібну кількість безмолочної каші та води або рослинного молока
4Налийте воду чи рослинне молоко у каструлю і принесіть до кипіння
5Всипте безмолочну кашу в киплячу рідину і перемішайте
6Зменшіть вогонь, накрийте кришкою каструлю і готуйте кашу згідно з інструкцією на упаковці
7Після закінчення готування додайте цукор або сіль за смаком і перемішайте
8Каша готова до подачі на стіл. Смачного!

Для початку готують 5%-ну (5 г крупи на 100 г води) безмолочну кашу. Малюку пропонують на пробу 1 чайну ложечку, далі протягом 7-10 днів, поступово подвоюючи порцію, збільшують до 150 г.15 серп. 2019 р.

Як розводити безмолочну кашу для першого підгодовування?

Налийте у чисту тарілку 160 мл грудного молока температурою 37 градусів чи питної води. Насипте 25 г (4 столові ложки) сухий каші в окрему тарілку. Поступово додавайте в тарілку з грудним молоком, молочною сумішшю або сухою водою. кашу, безперервно помішуючи. Перемішайте кашу до однорідного стану.

Як правильно розводити безмолочну гречану кашу?

Відміряйте 25 грам сухий каші (4 столові ложки) в окрему мисочку. Поступово додавайте в тарілочку з водою, грудним молоком або сухою дитячою сумішшю. кашу, безперервно помішуючи до однорідного стану. Починайте вводити прикорм із 1 столової ложки кашірозведеної 4-5 ложками кип'яченої води.

Якою за консистенцією має бути каша для першого прикорму?

консистенція – однорідна, трохи густіше грудного молока або молочної суміші; можна готувати на суміші чи грудному молоці. Добре, якщо перша каша малюка додатково міститиме пребіотики. Це допоможе травним органам швидше адаптуватися до прикорму.