Як правильно затонувати волосся тоніком: майстер-клас та поради

Освітлення або фарбування волосся може бути досить складною процедурою, що вимагає багато часу та зусиль. Однак за допомогою правильного використання тоніки ви можете досягти ідеального відтінку волосся без походу в салон краси.

Тонік для волосся – це чудова альтернатива хімічним барвникам, яка дозволяє вам змінити колір волосся без стресу та пошкодження структури. Тонік містить різні пігменти, які проникають у волосся і надають їм бажаного відтінку.

Перед тим, як використовувати тонік, важливо правильно підготувати волосся. Необхідно провести тест на алергічну реакцію, щоб уникнути небажаних побічних ефектів. Також рекомендується очистити волосся від старих залишків косметики і залишити його трохи вологим перед нанесенням тоніка.

При нанесенні тоніка на волосся важливо дотримуватись інструкції, вказаної на упаковці продукту. Слід рівномірно розподілити тонік по всій довжині волосся, починаючи від коріння та закінчуючи кінчиками. Після нанесення необхідно залишити тонік на волоссі на вказаний час і змити його теплою водою. Для посилення ефекту можна застосувати кондиціонер або маску для волосся.

Як правильно затонувати волосся тоніком
КрокОпис
1Виберіть тонік, який підходить для вашого кольору волосся.
2Підготуйте необхідні інструменти: гребінець, пластикову рукавичку, скатертину для захисту одягу.
3Вимийте волосся шампунем без кондиціонера і просушіть його рушником.
4Нанесіть тонік на вологе волосся, починаючи з коріння і рівномірно розподіліть по всій довжині волосся.
5Залишіть тонік на волоссі вказаний час, зазвичай це 10-15 хвилин.
6Змийте тонік теплою водою до повного видалення, за необхідності використовуйте шампунь.
7Дайте волоссю висохнути природним шляхом або використовувати фен.
8Насолоджуйтесь свіжим та яскравим кольором вашого волосся!

Відтінковий тонік для волосся потрібно наносити на вологі волосся. Вони пофарбуються рівномірно, якщо їх тонувати, розділяючи на невеликі проділи. Після нанесення тоніка необхідно ретельно помасажувати волосся до появи піни. Тонік для волосся також можна розводити у воді.13 лист. 2021 нар.

Як краще наносити Тонік?

Наносити тонік слід двічі на день, вранці та ввечері, на чисту шкіру – до застосування сироватки та/або крему. Невеликою кількістю тоніка змочіть ватяний диск і неквапливо протріть шкіру. На зону навколо очей тонік наносити не потрібно, на відміну від шиї та зону декольте – областей, про які часто забувають.

Як правильно розводити тонік для волосся?

Для сильно освітленого волосся рекомендуємо розбавити бальзам відтінку зі звичайним бальзамом в пропорції 1/3 (1 частина – Тоніка, 3 частини – звичайний бальзам). Час витримки – до 5 хвилин.

Чи можна Тонікою затонувати волосся?

Бальзам для волосся Тоніка можна використовувати як салонний догляд. Забезпечує видимий результат після першого застосування. Він ідеально підходить для тонування волоссяякщо ви хочете змінити свій образ, але не хочете пошкоджувати своє волосся стійкими фарбами.

Коли потрібно наносити тонік для волосся?

Тонік наноситься як завершальний етап догляду. Засіб необхідно розподілити по проділах на очищену шкіру та коріння волосся, а потім м'яко вмасажувати для кращого проникнення. Тонік не вимагає змивання та підійде для використання вранці та ввечері.