Як правильно зібрати ПК: кроки та порядок складання

Зібрати власний комп'ютер стало не лише модним хобі, а й практичним рішенням для тих, хто потребує високопродуктивної техніки. Однак, щоб отримати максимальну віддачу від ПК, важливо зібрати його в правильному порядку. Неправильна послідовність монтажу може спричинити проблеми та навіть поломки пристроїв.

Першим кроком при складанні ПК є вибір та встановлення процесора. Це одна з найважливіших деталей комп'ютера, що визначає його продуктивність та можливості. Під час встановлення процесора необхідно звернути увагу на сумісність з материнською платою та правильно підключити його до гнізда.

Після встановлення процесора слід розпочати встановлення оперативної пам'яті. Оперативна пам'ять є «центральним сховищем» даних, з яким працює процесор, тому правильний вибір та встановлення пам'яті можуть суттєво вплинути на продуктивність комп'ютера. При виборі оперативної пам'яті необхідно звернути увагу на її сумісність із материнською платою та правильно встановити її у відповідні слоти.

КрокОпис
1Вибрати корпус комп'ютера
2Вибрати материнську плату
3Встановити процесор
4Встановити оперативну пам'ять
5Встановити жорсткий диск
6Встановити відеокарту
7Підключити кабелі живлення
8Встановити та підключити блок живлення
9Перевірити підключення та працездатність комп'ютера
10Встановити операційну систему та програмне забезпечення

В якому порядку слід збирати ПК?

Рекомендований порядок складання

• Встановлюємо БП та прокладаємо дроти.
  • Встановлюємо накопичувач SSD M.
  • Встановлюємо планки оперативної пам'яті.
  • Встановлюємо материнську плату у корпус.
  • Підключаємо проводи живлення материнської плати та процесора.
  • Встановлюємо та підключаємо корпусні вентилятори.

Як краще купувати комплектуючі для ПК?

Умовний порядок для підбору деталей ПК:

1. Процесор.
  2. Материнська плата.
  3. Відеокарти.
  4. Модулі оперативної пам'яті.
  5. Дисковий накопичувач.
  6. Корпус.
  7. Блок живлення.
  8. Периферія – монітор, клавіатура, миша.

Що першим купувати при складанні ПК?

Процесор та материнська плата Насамперед при складанні пк варто звернути увагу на вибір процесора та материнської плати, адже від них залежить більша частина продуктивності всього комп'ютера. Не варто поспішати і купувати материнську плату, оцінивши красу та функціональність, а процесор вибрати потужніший.

Який комп'ютер зібрати у 2023 році?

Оптимальне складання ПК, актуальне для 2023 року – MAN-MADE Base RS v.4. Вона дозволить отримати високий FPS у роздільній здатності FullHD і 2К при запуску будь-якої вимогливої ​​гри.