Як приготувати ґрунт для лохини

Склад грунтової суміші для лохини: торф верховий кислий (рН 3,3-4,4), не менше 50 %, підстилка хвойного лісу (хвойні колючки) і пісок. Піску додати 10-15%. Для повного підкислення у цю суміш можна додати колоїдну сірку, 2 столових ложки на відро суміші. Це все перемішати і можна сміливо садити лохину.6 лют. 2019 р.

Як зробити ґрунт для лохини в домашніх умовах?

Як підготувати ділянку до посадки Перед висаджуванням лохини потрібно перекопати ділянку. Для підкислення можна додати торф, до нього підмішати тирсу, кору, опале листя, хвою. Щоб досягти потрібної кислотності, можна додати сірку (50-100 г/м2) або можна полити підкисленою водою (10 л води на м2).

Скільки потрібно ґрунту для лохини?

Низькорослі кущі лохини висаджують на відстані 0,5 м один від одного, високорослі – 1,2 м. Саджанець присипають кислим торфом таким чином, щоб коренева шийка поглиблювалася в грунт на 3 см. Як правило, для засипки 1 куща лохини потрібно 50 літрів сфагнового торфу з pH3,5-3,8.

Як швидко підкислити ґрунт для лохини?

Швидким і дешевим способом підкислення грунту є внесення сірки (елементарна сірка у вигляді порошку або гранул) і змішування її з верхнім шаром грунту. Для цього ви можете використовувати дискову борону або культиватор. Кеш

грунт для посадки лохини – Zidmarket.com.ua