Як привітати з весіллям маму нареченого?

Нехай материнське серце не знає тривог та образ, нехай душа буде спокійна і рада за благополуччя у сім'ї сина! Бажаю залишатися розуміючою, мудрою, коханою та коханою мамою, Тільки вже не для одного сина, а для його сім'ї, адже не за горами і народження первістка. Бажаю Вам довгих років, а молодій сім'ї – любові та достатку!

Синку, будь уважним і люблячим чоловіком. Жалійте і бережіть один одного, і тоді ваша любов витримає будь-які випробування буднями та сварками. Бажаю вам такого сильного кохання, якого світ ще не бачив. Нехай кожен ваш день буде наповнений щастям та усмішками: вашими та ваших діток!»

Синку та мила моя невістка, тепер ви родина. Від щирого серця вітаю вас з днем весілля. Нехай цей день у подальшому житті завжди буде радісним та приємним святом. Тобі, мій синя бажаю мужності, рішучості, впевненості, стійкості та сили, щоб завжди залишатися мудрим главою сім'ї.

Я вітаю вас з вашим днем ​​і бажаю любити один одного і завжди рука об руку йти життям. Нехай ваш будинок завжди буде сповнений сміху, радості, достатку та багатства. І нехай вашу родину завжди оточують лише щирі, чесні та порядні люди! Дорогі діти, вітаю!