Як створити рамку у програмі Візіо: покрокова інструкція

Microsoft Visio – це графічна програма, яка дозволяє створювати різні діаграми, схеми та плани. Коли ви створюєте документи у Visio, може бути корисно додати рамку для виділення певних елементів або для оформлення всього документа.

Зробити рамку у програмі Visio досить просто. Перш за все, відкрийте документ, у якому ви хочете додати рамку. Потім виберіть потрібну форму, яку ви бажаєте виділити рамкою, або виділіть необхідну частину документа.

Далі знайдіть у верхньому меню Visio вкладку "Формат". Натисніть на неї та знайдіть групу команд "Рамка". У цій групі ви знайдете різні інструменти налаштування рамки. Ви можете вибрати колір, товщину та стиль рамки, а також додати різні ефекти, такі як тіні або закруглення кутів. Виберіть потрібні параметри рамки та натисніть кнопку "Застосувати". Рамку буде додано до вибраних елементів або до виділеної області документа.

Тепер ви знаєте, як зробити рамку у програмі Visio. Ця функція допоможе вам покращити візуальне оформлення ваших документів та зробити їх більш зрозумілими та привабливими.

Як зробити рамку у програмі Візіо
КрокОпис
1Відкрийте програму Візіо
2Виберіть потрібне місце для рамки на сторінці
3У меню "Фігура" виберіть "Прямокутник"
4Намалюйте прямокутник на сторінці
5Виберіть прямокутник та відкрийте меню "Формат"
6У меню "Формат" виберіть "Рамка та заливка"
7Виберіть потрібний вид рамки і задайте їй параметри
8Для застосування рамки до прямокутника натисніть "Застосувати"
9Готово! Тепер у вас є рамка у програмі Візіо

Як зробити рамку у Візіо?

Ось як це зробити:

1. Виберіть Проектування > Рамки та заголовки > Без рамок та заголовка.
  2. Виберіть Проектування > Рамки та заголовки та виберіть відповідний стиль рамки. Примітка: Якщо ви додасте до документа сторінку, до неї буде автоматично застосована рамка або фон, найчастіше використаний у документі.

Як зробити свою фігуру у Візіо?

Відкривши креслення у Веб-додаток Visio, Перейдіть на вкладку Вставка на стрічці. Виберіть Намалювати фігуру , а потім виберіть фігуру, яку потрібно намалювати. Щоб намалювати фігуру, клацніть та перетягніть її на полотно. Фігура буде намальована тут у розмірі, за який ви вказали.

Як задати розмір Фігури у Візіо?

Зміна розмірів фігури

1. На вкладці Вигляд у групі Показати виберіть пункт Області завдань, а потім виберіть пункт Розмір та становище.
  2. Виділіть фігуру, розмір якої потрібно змінити.
  3. Введіть для фігури значення ширини та висоти. Натисніть клавішу ENTER або клацніть інше значення, щоб зробити новим значенням.