Як упіймати крота на ділянці

Пастки і пристрої проти кротів Наприклад, можна придбати спеціальні ультразвукові пристрої («Грин», «Белт», «Антикріт» та ін.), які встановлюються на ділянках, видають низькочастотні звукові сигнали і відлякують кротів. Можна спробувати відлякувач кротів «БросSonin», який працює на сонячних батареях.23 серп. 2020 р.

Як позбутися кротів на земельній ділянці?

Паркан – це, мабуть, найнадійніший спосіб позбутися кротів, але і найдорожчий. Звукові та ультразвукові відлякувачі кротів. Візуально ці пристрої нагадують невеликі цвяшки або канцелярські кнопки. Краще запастись ними у великій кількості, щоб розставити по периметру всієї ділянки, встромивши в землю.

Як боротися з кротами на ділянці?

Кроти не переносять ефірні олії сосни, лаванди, касторки та жовчного скипидару. Цими сумішами можна просочити тканину та покласти у ходи, де ви тільки викопали грядки. Отвори засипте та утрамбуйте. Кроти не переносять бензин або газ, ці суміші потрібно залити у нору та закрити отвори.

Як боротися з кротом?

Розкидайте по ділянці речі, які різко пахнуть Чудово підійде різноманітне дрантя, просочене бензином, гасом, розчинником, також нафталін, дуст, тухлі риб'ячі голови тощо. Однак варто пам'ятати, що не всі ці речі можна закопувати на городі. Наприклад використання нафтопродуктів може призвести до отруєння. Кеш

Кроти на ділянці – як позбутися назавжди народними засобами
Як спіймати крота на ділянці? Засіб від кротів на дачі Прилад від кротів на дачній ділянці Кроти на дачі – як позбутися народними засобами? Березовий дьоготь в городі від кротів Нашатир від кротів на дачі Рослини від кротів на городі