Як увімкнути функцію "Поверх інших додатків" на Сяомі – простий гайд з покроковими інструкціями

Смартфони Xiaomi пропонують безліч корисних функцій, які можна легко налаштувати і використовувати для підвищення зручності досвіду користувача. Однією з таких функцій є можливість увімкнути "Увімкнути поверх додатків". Ця функція дозволяє відображати певні елементи або програми над іншими програмами, що може бути дуже зручним під час мультизадачності або перегляду контенту в режимі розділеного екрана.

Щоб увімкнути цю функцію, потрібно відкрити налаштування вашого смартфона Xiaomi і знайти розділ "Додаткові налаштування". У цьому розділі ви повинні знайти пункт "Увімкнути поверх додатків" або "Плаваючі вікна". Після того, як ви знайдете цей пункт, вам потрібно буде увімкнути його, щоб функція стала активною.

Коли функція "Увімкнути поверх програм" буде увімкнена, ви зможете налаштувати, які елементи або програми будуть відображатися поверх інших програм. Деякі доступні опції можуть включати такі елементи, як вікно зі швидким доступом до контактів або вікно з відеоплеєром. Ви також можете налаштувати розмір та положення плаваючих вікон на екрані, щоб вони краще відповідали вашим потребам.

Увімкнення функції "Увімкнути поверх додатків" на смартфоні Xiaomi може значно підвищити ваш досвід користування пристроєм. Завдяки цій функції ви зможете швидко перемикатися між програмами та використовувати декілька програм одночасно без необхідності закривати або згортати активні вікна.Не сумнівайтеся, щоб налаштувати цю функцію на своєму смартфоні Xiaomi і побачити всю її користь на практиці!

Як увімкнути функцію поверх інших програм на Сяомі
КрокДія
1Відкрийте налаштування пристрою
2Виберіть "Додаткові параметри"
3Натисніть на "Плаваючі вікна"
4Увімкніть функцію "Поверх інших програм"
5Тепер ви можете використовувати плаваючі вікна на Сяомі

Як відкрити програму поверх іншого Xiaomi?

Для цього необхідно відкрити програми по черзі та згорнути. Потім запускаєте меню багатозадачності. Далі знаходите "Розділити екран" у верхньому лівому кутку. Затискаєте та перетягуєте у верхню область додаток, яка буде розташована зверху.

Як повернути вікна MIUI 12?

Відкрийте установки телефону, виберіть "Дозволи". Виберіть "Інші дозволи". Виберіть спливаючі вікна. Знайдіть у списку "Speedtrap Alert" та позначте галку.

Як відкрити 2 програми одночасно на Сяомі?

Для користування цим функціоналом необхідно лише:

1. Відкрити запущені програми
  2. Утримати палець на будь-якому іконці програми