Як увімкнути режим подвійного екрану: докладна інструкція

Для багатьох користувачів смартфонів та планшетів режим подвійного екрану є дуже корисною функцією. Він дозволяє одночасно використовувати дві програми на екрані, що сприяє збільшенню ефективності роботи.

Переключення в режим подвійного екрана може бути особливо корисним у випадку, якщо ви працюєте з великим обсягом інформації або виконати кілька завдань одночасно.

Незважаючи на те, що різні пристрої мають свої особливості, процес увімкнення режиму подвійного екрану зазвичай досить простий. У цій статті ми розглянемо кілька основних способів увімкнення режиму подвійного екрана на різних пристроях. Виконуйте наші покрокові інструкції, щоб налаштувати цю зручну функцію на своєму пристрої.

Як увімкнути режим подвійного екрану
Операційна системаМетод
Windows1. Натисніть правою кнопкою миші на вільній ділянці робочого стола та виберіть "Диспетчер екрана".
2. У вікні виберіть "Розширити ці дисплеї".
3. Натисніть кнопку "Застосувати".
4. Увімкніть подвійний екран.
macOS1. Натисніть значок "Apple" у верхньому лівому куті екрана та виберіть "Системні налаштування".
2. У вікні виберіть "Монітори".
3. Натисніть на вкладку "Розташування".
4. Встановіть прапорець поруч із "Увімкнути режим подвійного екрана".
Linux1. Відкрийте параметри системи.
2. У розділі "Дисплей" виберіть "Подвійний режим".

Як перейти на 2 екрани?

Якщо вам потрібна допомога, ось що потрібно зробити:

1. Виберіть Почніть > Установки > системи > Display. …
  2. У розділі Кілька дисплеїв виберіть один із варіантів у списку, щоб визначити, як ваш робочий стіл відображатиметься на екранах.
  3. Вибравши те, що ви бачите на дисплеях, виберіть Зберегти зміни.

Як перемикатися між екранами Windows 10?

Перемикайтеся між режимами відображення за допомогою комбінації клавіш Win+P . Windows полегшує використання кількох моніторів. Просто підключіть монітор до порту комп'ютера, і Windows автоматично розширить робочий стіл на нього. Тепер ви можете перетягувати windows між моніторами.

Як розділити екран на 2 монітори Windows 10?

Ділимо екран за допомогою функції «Прикріпити вікна» в Windows 10 Коли два і більше вікон програм відкрито, перетягніть будь-яке вікно за заголовок до лівого або правого кордону екрану, або до одного з кутів екрану і коли буде показано область закріплення, відпустіть кнопку миші.

Як зробити 2 робочі столи на мак?

Створити область

1. на Mac увійдіть до Mission Control. Якщо Ви працюєте з програмами в повноекранному режимі або Split View, мініатюри програм відображаються на панелі Spaces.
  2. На панелі Spaces натисніть кнопку додавання. Система підтримує до 16 просторів.
  3. Завершивши, натисніть на мініатюру простору, щоб відкрити його.