Як вибрати найкращі пластикові вікна для квартири: поради та рекомендації

При ремонті чи будівництві квартири одним із найважливіших питань стає вибір віконних конструкцій. Пластикові вікна набирають все більшої популярності через свої переваги: ​​вони енергоефективні, шумоізоляційні та довговічні. Однак, існує безліч факторів, які потрібно врахувати при виборі вікон, і помилки можуть коштувати вам дорого.

Одним із ключових факторів при виборі пластикових вікон є їхній профіль. Він визначає енергоефективність вікон та їх термін служби. Сьогодні на ринку представлено безліч різних профілів із різних матеріалів. Найпопулярніший і найефективніший варіант – це вікна з профілем з ПВХ. Цей матеріал має відмінні теплоізоляційні властивості, не схильний до корозії і простий у догляді. Крім того, варто звернути увагу на товщину склопакета – чим він товщий, тим краще шумоізоляція та збереження тепла.

Другим важливим критерієм для вибору пластикових вікон є якість установки. Навіть найякісніші вікна не зможуть виконувати свої функції без належного встановлення. Герметичність монтажу вікон – це гарантія відсутності протягів та втрати тепла, а отже, економії на опаленні та кондиціонуванні. Тому не варто економити на послугах монтажників і вибрати тільки перевірених фахівців.

КатегоріяПараметрОписПеревагиНедоліки
МатеріалПВХПластикові вікна з ПВХ-профілів– Хороша тепло- та звукоізоляція
– Низька вартість
– Простота в установці
– Висока міцність та довговічність
– Пластиковий запах спочатку.
– Обмеження за кольором
– Вразливість до високих температур
АлюмінійВікна з алюмінієвим профілем– Висока міцність та стійкість
– Можливість використовувати більше скла
– Широкі можливості кольорової гами
– Підвищена теплопровідність
– Відсутність звукоізоляції
– Вища ціна
ДеревоВікна з дерев'яного профілю– Природна краса та теплота
– Хороші тепло- та звукоізоляційні властивості
– Екологічна чистота
– Висока вартість та складність установки
– Потрібне регулярне обслуговування та фарбування
– Нижче термін служби порівняно з ПВХ та алюмінієм
СклоОднокамернеВікна із однокамерним склопакетом– Доступна ціна
– Покращена теплоізоляція в порівнянні з багатокамерним
– Обмежена шумоізоляція
– Менша міцність
БагатокамернеВікна із багатокамерним склопакетом– Висока тепло- та звукоізоляція
– Велика міцність
– Вища ціна
– Більша вага

Які найкращі пластикові вікна в Україні?

Siegenia, Winkhaus, Maco та GU – Однозначні лідери ринку в Україні. Ціна може бути досить високою, але у перевагах – надійність, відмінна якість, стійкість до корозії.

Яка марка пластикових вікон краща?

Рейтинг фірм

Місце у рейтингуВиробникНедоліки
1VEKAВартість
2KBEПластик, виготовлений у дилерів, згодом може пожовкнути.
3REHAUВартість
4SALAMANDERНайвища вартість через належність продукції до преміум-класу та відсутність заводів на території Росії; Безліч підробок.

Які пластикові вікна краще ставити у квартирі?

Для встановлення в квартиру підходять пластикові вікна із профілю з п'ятьма і більше камерами. Трикамерні моделі частіше вибирають для скління лоджій та балконів. Або житлових будинків у південному кліматі.У середній смузі, у тому числі в Москві та області, краще вибрати більш енергоефективні системи.

Які вікна краще стеко або ВДС?

Профіль WDS, якщо порівняти його з моделями Steko, міцніший, жорсткіший і довговічніший. Проте заплатити за нього доведеться більше. Замовникам, які вибирають вікно, незважаючи на розцінки, можна сміливо рекомендувати саме цю продукцію. Ці металопластикові конструкції підходять для скління квартир та будинків.