Як вішати новорічний вінок на двері

Де вішають різдвяний вінок?

Різдвяний вінок — типова прикраса у будинках в передріздвяний час у формі вінка з ялинових гілок з чотирма свічками, яку закріплюють вертикально або встановлюють на стіл.

Коли вішають вінок на двері?

До нас традиція вішати вінок із хвої на двері до Нового року та Різдва прийшла зовсім недавно, а от у Західній Європі, звідки вона родом, цей звичай має давню та багату історію. Різдвяний декор, поруч із вінком та ялинкою, увійшов у європейську традицію святкування Різдва приблизно у 16 столітті.

Як зробити різдвяний віночок своїми руками?

Для того, аби зробити такий вінок, вам варто створити плоску картонну основу: з картонного листа вирізаєте плоске кільце, а навколо отриманого бублика намотує туалетний папір, створюючи об'єм. Для того, аби основа мала гарний вигляд, можете обмотати її мішурою, стрічками або нитками зеленого кольору.

Як зробити новорічний вінок своїми руками 2023
Різдвяні вінки – це простий спосіб підкреслити святковий настрій у вашому домі. Особливо оцінять це діти. Ось така чарівна новорічна прикраса підійде в дитячу кімнату. Що знадобиться: шпагат, картон, низка штучних перлів, декоративна ажурна стрічка – 50 см, тасьма гірчичного кольору – 2 м, …