Як встановити нові смайли на iPhone: покрокова інструкція

Смайли – це невід'ємна частина нашої комунікації в сучасному світі. Вони допомагають нам висловлювати емоції та почуття у текстових повідомленнях. Але іноді стандартний набір смайликів на iPhone може здатися недостатнім. На щастя, встановлення нових смайликів на айфон – це простий та доступний спосіб збагатити вашу колекцію емоцій.

Першим кроком для встановлення нових смайликів на iPhone є пошук та скачування відповідної програми з App Store. Існує безліч програм, які пропонують різноманітні набори смайликів для вашого пристрою. Деякі з них безкоштовні, інші коштують додаткової плати. Перш ніж завантажувати програму, переконайтеся, що вона сумісна з вашою версією iOS.

Після встановлення програми на ваш iPhone його значок з'явиться на домашньому екрані. Відкрийте програму та дотримуйтесь інструкцій для налаштування нових смайликів. Зазвичай процес полягає у виборі бажаного набору смайликів та підтвердження установки. Потім нові смайлики будуть додані до стандартної клавіатури на вашому iPhone і будуть доступні в будь-якій програмі, де можна використовувати смайлики.

Тепер у вас є можливість висловити свої емоції ще ширше та яскравіше, завдяки встановленню нових смайликів на ваш iPhone. Не соромтеся експериментувати та знаходити смайлики, які відображають саме вашу індивідуальність та настрій.

Установка нових смайликів на iPhone – це простий спосіб надати вашим текстовим повідомленням більше емоцій та веселощів. Дотримуйтесь нашого посібника, щоб легко додати нові смайли в свою колекцію і ділитися своїми емоціями з друзями та близькими.

Як встановити нові смайли на айфон
КрокОпис
1Відкрийте програму "Параметри" на вашому айфоні.
2Перейдіть донизу та натисніть на вкладку "Загальні".
3Виберіть бажану мову та регіон.
4Натисніть на вкладку "Клавіатура".
5Натисніть "Клавіатури" та виберіть "Додати нову клавіатуру".
6Виберіть "Emoji" зі списку клавіатур та натисніть кнопку "Готово".
7Тепер у вас є нові смайли на вашому айфоні!

Як оновити айфон, щоб були нові смайлики?

Завантажити iOS 16.4 можна, перейшовши в iPhone у меню «Налаштування → Основні → Оновлення ПЗ». Однією з ключових особливостей iOS 16.4 є нові емодзі. Серед них з'явилися тремтяче обличчя, рожеве, блакитне та сіре серце, осел, лось, гусак, крило, медуза, гіацинт, гороховий стручок, імбир, флейта, маракаси та чорний птах.

Які смайлики додали до iOS 17?

Згідно з джерелом, йдеться про нові символи Unicode 15.1, які вже затверджені консорціумом та почнуть з'являтися у смартфонах у 2024 році. У набір увійшли шість значків: ланцюг, їстівний гриб, лайм, фенікс, а також ствердне і негативне похитування головою..

Як доповнити емодзі?

Є три способи додати смайлик у тексті повідомлення:

1. Через вбудовану кнопку:
  2. За допомогою клавіш "WIN" + "." відкриється вікно зі смайликами:
  3. Скопіюйте емодзі з будь-якого тексту. Є спеціальні сайти із зручним пошуком, наприклад emojipedia.org.