Як записатися в чергу на отримання закордонного паспорта: докладна інструкція

Якщо ви плануєте поїздку за кордон, вам знадобиться закордонний паспорт. Цей документ відкриває перед вами безліч можливостей: подорожі, роботу за кордоном, навчання та багато іншого. Однак, щоб отримати закордонний паспорт, вам потрібно записатися в чергу та пройти певну процедуру.

Отримання закордонного паспорта – це складний процес, який потребує дотримання певних правил та надання необхідних документів. Одним із перших кроків на шляху до отримання закордонного паспорта є запис у чергу. Це необхідно для зручності громадян та регулювання потоку заявок.

Щоб записатися в чергу на отримання закордонного паспорта, вам потрібно буде заповнити спеціальну форму на офіційному сайті Міністерства закордонних справ. У цій формі вам потрібно буде вказати особисті дані, місце проживання, контактну інформацію тощо. Після заповнення форми ви отримаєте номер заявки. Цей номер необхідний для відстеження статусу заявки та можливості дізнатися, коли прийде ваша черга на отримання закордонного паспорта.

Як записатися в чергу на отримання закордонного паспорта
КрокДія
1Підготуйте необхідні документи:
– закордонний паспорт внутрішнього громадянина Росії
– Заповнена анкета
– Фотографія із зазначенням П.І.Б.
– Документи, що підтверджують мету поїздки та освіту
– квитанція про оплату державного мита
2Запишіться в електронну чергу через офіційний сайт gosuslugi.ru
3Поставте відмітку про своє бажання отримати закордонний паспорт до найбільш зручної для вас МФЦ (Многофункціональний центр надання державних та муніципальних послуг)
4Приходьте в обраний МФЦ у призначений час, пред'являйте всі необхідні документи та сплатіть державне мито
5Здайте відбитки пальців та сфотографуйтесь в одному з кабінетів МФЦ
6Вам буде видано заявний лист, в якому буде вказано номер вашої електронної черги. Слідкуйте за інформацією про готовність закордонного паспорта на сайті gosuslugi.ru
7Приходьте до МФЦ, щоб отримати готовий закордонний паспорт

Як записатися в електронну чергу для отримання закордонного паспорта?

Зайди на сайт Державної міграційної служби. Вибери розділ Електронна черга та натисніть Мої талони. Вибери вкладку Запис онлайн та введи номер телефону, ім'я та прізвище. Після цього вибери місто та відділення Державної міграційної служби, де ти хочеш отримувати паспорт.

Де можна записатися на отримання закордонного паспорта?

Оформлення закордонного паспорта та ID-картки: як записатися в електронну чергу Громадяни та жителі України можуть записатися в електронну чергу для оформлення документів. Це можна зробити на портал Державної міграційної служби. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на МВС.

Чи можна подати документи на закордонний паспорт через Дію?

Закордонний паспорт у «Дія» На даний момент у додатку «Дія» доступні: ID-карта, біометричний закордонний паспорт та не біометричний, виданий після 2015 року. Проте закордонними паспортами у додатку «Дія» можна користуватися лише на території України та лише для посвідчення своєї особи.

Як записатися в електронну чергу на закордонний паспорт в Одесі?

Шляхом реєстрації в електронній черзі на офіційному сайті Департаменту за посиланням: cnap.odessa.ua/e-tickets/.