Як зберегти жимолість на зиму свіжими

Як зберегти жимолость Жимолость – дуже ніжна ягода, вона не зберігається тривалий час. У холодильнику або підвалі при температурі близько +1… +2 градуси і високої вологості повітря плоди зберігають свіжість до 10 днів. На тривалість зберігання впливає також цілісність оболонки ягід.

Що робити з жимолості?

Використання жимолості у кулінарії Також із жимолості варять компоти, варення, готують желе та смачні кисло-солодкі соуси до м'ясних страв і навіть додають ягоди до різних салатів. Використання жимолості не тільки покращує смакові якості страв, а й робить їх надзвичайно корисними.

Як заморозити жимолость?

Для этого ягоды разминают вилкой или измельчают блендером. Затем к ним добавляют кусочки апельсина и натертую на терке апельсиновую цедру. Сахар добавляют из расчета 1:1 от объема жимолости. Заготовку раскладывают по небольшим контейнерам, на раз использования, и отправляют в морозилку.

Як вживати жимолость?

Їстівні ягоди жимолості вживають у свіжому вигляді, а також заморожують, сушать, готують джеми, варення, желе, вино та сік.

Як можна використовувати ягоди жимолості
З жимолості можна приготувати найрізноманітніші заготівлі на зиму. Наприклад, компот із жимолості, желе, сік, варення з жимолсті, пастилу, конфітюр, сироп або …


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *