Як знімати вночі на iPhone 11: найкращі поради та налаштування

iPhone 11 – це найпростіший смартфон у лінійці Apple, відомий своєю чудовою камерою. Однією з найцікавіших можливостей iPhone 11 є його здатність створювати чудові нічні знімки, навіть за низького освітлення. Це відкриває чудові можливості для фотографів, які хочуть сфотографувати красу нічного життя або створити загадкові ефекти на своїх фотографіях.

У цій статті ми розповімо вам про деякі корисні поради та трюки, які допоможуть вам зробити чудові нічні фотографії за допомогою iPhone 11. Ми покажемо вам найкращі налаштування для камери, а також поділимося з вами професійними порадами та техніками, які допоможуть вам досягти приголомшливих результатів.

Першим кроком Для створення чудових нічних фотографій з iPhone 11 є вибір правильних налаштувань камери. Переконайтеся, що функцію "Нічний режим" активовано. Цей режим дозволяє камері знімати в темряві з тривалішою витримкою, щоб отримати яскравіші та детальніші фотографії.

Однак, крім налаштуваньЄ кілька важливих порад, які допоможуть вам досягти кращих результатів. По-перше, стабілізуйте камеру, використавши триногу чи опору. Більш тривала витримка може призвести до розмитих зображень, тому важливо мати стійку платформу для вашого iPhone 11. По-друге, експериментуйте з різними ракурсами та композицією, щоб створити цікаві та унікальні кадри.

Нічне фотоОписПоради
1Нічний портретВикористовуйте режим "Нічний режим", щоб створити ефектне фото
2Використання трикамерної системиАйфон 11 має трикамерну систему, яка дозволяє отримати більш якісні нічні знімки.
3Використання стабілізації зображенняАйфон 11 має оптичну стабілізацію зображення, яка допомагає отримати чіткі та ясні нічні фото
4Налаштування експозиціїВикористовуйте ручне налаштування експозиції, щоб балансувати світло та тіні на нічних фото

Як на айфон 11 знімати відео вночі?

Якщо ж у вас Айфон 11 або раніше модель, налаштування виконується трохи інакше:

1. Відкрийте налаштування та перейдіть до розділу “Камера”.
  2. Потім зайдіть у підрозділ “Запис відео”.
  3. Виберіть режим зйомки із частотою
  4. Виберіть будь-яку роздільну здатність з FPS 30 кадрів.
  5. Активуйте перемикач “Авточастота (слабке світло)”.

Як настроїти камеру на айфоні для нічної зйомки?

-Відкрийте програму "Камера" на iPhone 12 Pro або iPhone 12 Pro Max. -Виберіть "Портрет" в активному рядку внизу екрана смартфона Apple. —Натисніть значок спалаху, розташованого у верхньому лівому куті, жовтого кольору, щоб активувати функцію. Знайдіть значок "Нічний режим" у верхній частині видошукача.

Як правильно знімати на iPhone 11?

На пристрої iPhone 11 і пізніших моделей посуньте кнопку затвора вліво і утримуйте її, щоб зробити серію знімків, а потім відпустіть кнопку, щоб зупинити зйомку.