Як зробити оселедець під лосось

Як приготувати оселедець в духовці?

Цибулю порізати кільцями та покласти на рибу. Яйця розбити в миску, посолити та поперчити та збити виделкою з молоком. Залити яєчно-молочною сумішшю оселедець та поставити до духовки. Запікати при 180°C приблизно 40 хвилин.

Як смачно замаринувати лосось?

Філе риби необхідно помити, обсушити паперовим рушником, а потім посипати з обох сторін сумішшю солі, цукру й перцю. Візьміть гілочки кропу, помийте під проточною водою, висушіть паперовим рушником, і поріжте дрібно. Посипте зверху рибу. Все, у вас вийшло засолити червону рибу, а витратили ви на це до 5 хвилин. Кеш

Як зробити оселедець під шубою?

На оселедець викласти шар моркви, потім картоплю і яйця. Кожен шар змащувати майонезом. Зверху викласти шар буряка, злегка посолити салат і змастити останній шар майонезом. Прикрасити салат зеленню, яйцями або цибулею.

Оселедець під шубою з лососем – рецепт від домашніх кухарів
Детальний опис – Оселедець під шубою з лососем. звичайно, така оселедець під шубою з лососем в домашніх умовах виходить зовсім не така, як ви звикли.