Як зробити, щоб помада трималася на губах: ефективні поради та рекомендації

Добре помада може стати невід'ємним атрибутом привабливого образу. Однак часто виникає проблема, коли помада не тримається на губах і змащується кілька хвилин. Щоб уникнути цієї неприємності і досягти стійкості помади, слід врахувати кілька порад.

Перед нанесенням помади необхідно підготувати губи. Для цього рекомендується зробити пілінг, щоб видалити ороговілі клітини і надати губ гладкість. Після пілінгу слід нанести зволожуючий бальзам, щоб пом'якшити губи та запобігти їх сухості. Це дозволить помаді краще притиснутися до губ і зберегти яскравість кольору.

Ще один важливий фактор, що впливає на помаду, це використання контурного олівця. Він дозволяє створити чіткі контури губ, що допоможе запобігти розмазуванню помади та зафіксувати її на місці. Контурний олівець рекомендується вибирати за кольором помади або на кілька відтінків темнішими, щоб створити більш виразний образ.

Також необхідно враховувати вибір самої помади. Щоб вона була стійкою, слід віддавати перевагу матовим або довгограючим формулам. Помади на основі жиру або з перламутровим відтінком схильні до змащування та швидкого стирання. Вибираючи помаду, варто звернути увагу на наявність спеціальних складів, які обіцяють стійкість і довготривалість кольору.

ПорадаОпис
ЕксфоліаціяПеред нанесенням помади необхідно видалити ороговілі клітини з губ. Для цього можна використати скраб для губ або зробити м'який масаж за допомогою зубної щітки.
ЗволоженняСухим губам важко тримати помаду.Тому перед нанесенням помади необхідно зволожити губи за допомогою бальзаму або зволожуючого крему для губ.
Олівець для губВикористання олівця для губ перед помадою допоможе створити контур і зробити помаду більш стійкою.
База для помадиВикористання спеціальної бази для помади допоможе збільшити стійкість помади та запобігти її розмазуванню.
Техніка нанесенняПри нанесенні помади рекомендується використовувати пензель для помади або спочатку наносити на серветку, щоб зняти надлишки. Потім нанести помаду на губи та акуратно розмазати.
Фіксація помадиПісля нанесення помади можна накрити губи тонким шаром пудри або нанести помаду, що фіксує, щоб збільшити її стійкість.
РетушуванняДля того, щоб помада трималася довше, рекомендується регулярно ретушувати її, особливо після їжі або пиття.

Як зробити, щоб помада довше трималася на губах?

Щоб помада трималася на губах довше, наносите на кожен шар засобу тонкий шар прозорої пудри, попередньо прибравши надлишки помади паперовою серветкою. Пудра підсушить помаду і зробить її стійкішою, а також не дозволить скочуватись протягом дня. Пам'ятайте, що блиск – це нестійкий засіб для губ.

Чим мазати губи перед помадою?

Також перед нанесенням матової помади важливо зволожувати губи. олією чи бальзамом.

Чим закріпити губну помаду?

Нанесіть спеціальний праймер на підготовлену (скрабом і дуже легким бальзамом) шкіру губ. Якщо у вас у косметичці його немає, виручить контурний олівець для губ. Він може або збігатися за кольором із помадою, або бути нейтрального кольору з гами nude. Заштрихуйте їм всю поверхню губ.

Що зробити, щоб помада не розтікалася?

Якщо душа не лежить до матової текстури, тоді використовуйте олівець закріпіть помаду за допомогою контурного олівця для губ. Нанесіть його не тільки по контуру, а й по периметру губ, так олівець зафіксує помаду.